legowisko dla psa

Kocyk stalowo-czarny minky

Kod produktu: LEKO 0264
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Psy zaklasyfikowane do ras miniaturowych do których zaliczyć należy chihuahua, maltańczyki oraz yorki potrzebują od swoich właścicieli nieco więcej uwagi jeżeli chodzi o pielęgnację i dobór odpowiednich akcesoriów niż to bywa w przypadku nieco większych czworonogów. Małe psy zdecydowanie gorzej znoszą nagłe spadki temperatur, które najczęściej skutkują szybkim wychłodzeniem organizmu, a w następstwie groźną infekcją, dlatego w okresie jesienno-zimowym powinniśmy zadbać o to aby właśnie w/w rasy miały odpowiednią temperaturę.

Dobrym rozwiązaniem tego problemu jest zakup wygodnego i ciepłego koca który ochroni naszego czworonoga przed szybką utratą ciepła, a także sprawi że poczuje się on niezwykle komfortowo i wygodnie. Tym Państwu, którzy chcieliby stworzyć niepowtarzalny komplet, proponujemy zakup legowiska owalnego, lub też oryginalnej poduszki, które powstały dzięki wykorzystaniu tych samych materiałów co widoczny na zdjęciach powyżej kocyk. 

Awers pledu powstał dzięki wykorzystaniu futerka w kolorze ciemnego popielu o strukturze małych wypustek, dzięki czemu całość wygląda niezwykle oryginalnie. Rewers stanowi natomiast gładkie i ciepłe, czarne futerko. Oba materiały połączone ze sobą zostały za pomocą beżowej, atłasowej lamówki. Dbając ponadto o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się także na umieszczenie niewielkiego haftu w rogu pledu, który przedstawia średniej wielkości kostkę, oraz napis "Home Sweet Home". 

Zalety kocyka dla psa:

  • miękki i bardzo wygodny
  • nadaje się do prania w niskiej temp.
  • przyozdobiony haftem
  • stworzy piękną całość z legowiskiem standardowym w tej samej kolorystyce
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów

Wymiary kocyka:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Posłanie dla pudelka
Cena od: 75.00 zł
Posłanie dla shih tzu
Cena od: 75.00 zł
Legowisko różyczka lazurowa
Promocja: 80.00 zł