legowisko dla psa

Czarno-czerwony kocyk dla psa Prince

Kod produktu: LEKO 0370
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Naszym zadaniem jako właścicieli jest nie tylko odpowiednie przygotowanie się na przyjście do domu nowego czworonoga, ale także zapewnienie mu odpowiedniej ilości miłości oraz uwagi. Psy małych i średnich gabarytów to zwierzaki, które potrzebują szczególnie dużo atencji oraz chcą być w centrum uwagi dlatego musimy pamiętać, by nie zbywać swojego czworonożnego przyjaciela, tylko reagować na wszelkiego rodzaju sygnały z jego strony. Sezon jesienno-zimowy to czas szczególnie trudny dla psów krótkowłosych, ponieważ potrzebują one dodatkowej warstwy ochronnej, która dobrze izolować ich będzie od zimna i przeciągów. Poza zaopatrzeniem swojego psa w ubranko niezwykle ważnym jest aby zakupić mu produkt, który dbać będzie o jego komfort i wygodę również w domu, czy w podróży. Takim dodatkiem jest właśnie widoczny na zdjęciach powyżej koc dla psa lub kota, który doskonale izolować będzie Twojego pupila od zimna, przeciągów, oraz zbyt zimnej klimatyzacji. Odpowiedni dobór miłych w dotyku i ciepłych tkanin sprawi, że Twój czworonożny przyjaciel będzie uwielbiał spędzać czas otulony pledem.

Czarno-czerwony kocyk dla psa Prince

Zewnętrzna strona widocznego na zdjęciach powyżej pledu wykonana została z eleganckiego, czarnego futerka minky – jego najbardziej charakterystyczną cechą jest fakt, iż jego struktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością małych wypustek, co sprawia, że produkt jest nie tylko bardzo oryginalny, ale przede wszystkim niezwykle wygodny. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze intensywnej czerwieni, dzięki czemu całość wygląda bardzo ładnie i od razu rzuca się w oczy. Obydwie tkaniny zostały połączone ze sobą atłasową lamówką w kolorze czerwonym, która dodatkowo ozdabia całość. Dbając ponadto o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczanie niewielkiego, czerwonego haftu, który dosadnie podkreśla, do kogo należy kocyk. Napis ‘'The Prince sleeps here” to wariant dla pieska, jeśli jednak życzycie sobie Państwo zmienienia go na wariant dla suczki “The Princess sleeps here” to prosimy poinformować nas o swoim wyborze w komentarzu do zamówienia. Chcielibyśmy ponadto podkreślić, iż w naszej ofercie znajduje się zarówno legowisko jak i torba, które również przyozdobione zostały tym samym haftem co odpisywany kocyk dla psa.

W razie zabrudzeń pled z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie obroty (max 800) oraz temp. nieprzekraczającą 40 stopni Celsjusza.

Zalety czarno-czerwonego koca:

  • wygodny, elegancki i praktyczny
  • wykonany z najwyższej jakości tkanin
  • przyozdobiony eleganckim haftem, który pasować będzie do torby bądź legowiska owalnego
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • doskonale izoluje zwierzę od zimna i przeciągów
  • zabezpieczy tapicerkę w samochodzie czy obicie kanap i foteli przed zadrapaniami

Wymiary kocyka dla psa lub kota:

  • szerokość - 80 cm
  • głębokość - 60 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również