legowisko dla psa

Beżowo-niebieski koc dla psa

Kod produktu: LEKO 0334
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Chłodne, zimowe wieczory, nieprzyjemnie przeszywające skórę podmuchy wiatru, czy klimatyzacja również negatywnie oddziałują na samopoczucie i kondycję naszego czworonoga. U przedstawicieli takich ras jak yorki, maltańczyki, czy chihuahua bardzo często występują objawy przeziębienia wywołane właśnie wychodzeniem organizmu. Dla tych Państwa, którzy znaleźli się na naszej stronie, ponieważ poszukujecie okrycia, które będzie chronić waszego pupila przed wyziębieniem, nasza firma przygotowała nową kolekcję kocyków z wypustkami.

Zewnętrzna strona kocyka widocznego na zdjęciach powyżej powstała dzięki wykorzystaniu oryginalnego, miękkiego w dotyku, beżowego futerka minky, które charakteryzuje się posiadaniem dużej ilości małych wypustek. Jego rewers powstał z tego samego materiału, jednak w kolorze głębokiego błękitu. Zdecydowaliśmy się na takie materiały, ponieważ poza tym, że wyglądają razem bardzo ładnie i tworzą nietuzinkową całość, to są niezwykle miłe w dotyku i ciepłe, dzięki czemu doskonale chronić będą wszystkie małe zmarzluchy przed zimnem. Całość wykończona została niebieską, atłasową lamówką i ozdobiona różowym haftem przedstawiającym napis „The Prince sleeps here” – jest to wariant dla pieska, na Państwa życzenie możemy naszyć w tym miejscu haft dla suczki – „The Princess sleeps here”. O Waszym wyborze poinformujcie nas w komentarzu do zamówienia.

W razie dużych zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Kocyk stworzyć może także oryginalny i niepowtarzalny komplet z legowiskiem owalnym. Zachęcamy więc Państwa do zakupu obydwu produktów, tak by Wasz ulubieniec miał jak najlepszy standard wypoczynku.

Zalety kocyka:

  • ciepły, wygodny i bardzo miły w dotyku
  • wykonany z materiałów najwyższej jakości
  • przyozdobiony haftem
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • doskonale chroni psa od zimna
  • dwustronny i dwukolorowy
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Domek dla psa fuksja
Cena od: 95.00 zł
Domek dla yorka HSH błękitny
Cena od: 170.00 zł
Budka dla kota jasny popiel
Cena od: 130.00 zł