legowisko dla psa

Amarantowo-beżowy koc z wypustkami

Kod produktu: LEKO 0303
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
69.00 szt
Informacje

Prawie wszyscy z nas stosują w swoich domach praktyczne rozwiązania, które ułatwiają nam codzienne życie - to właśnie dzięki nim nasze mieszkanie jest ładne i przede wszystkim funkcjonalne. Jednym z takich produktów jest właśnie przedstawiony na powyższych zdjęciach kocyk dla psa. Sprawdzi się on idealnie zarówno jako okrycie dla psa, ale także jako "bariera ochronna", która zabezpieczy obicie kanapy, czy tapicerkę w samochodzie przed zadrapaniami, czy wszechobecną sierścią psa.

Awers pledu powstał dzięki wykorzystaniu malinowego futerka o strukturze małych wypustek, dzięki czemu całość wygląda niezwykle oryginalnie. Rewers stanowi natomiast gładkie i ciepłe futerko w kolorze ecru. Oba materiały połączone ze sobą zostały za pomocą złotej, atłasowej lamówki. Dbając ponadto o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się także na umieszczenie niewielkiego haftu w rogu pledu, który przedstawia średniej wielkości kostkę, oraz napis "Home Sweet Home".

W razie zabrudzeń kocyk z powodzeniem prać można w pralce automatycznej w niskiej temp., oraz z programem ustawionym na niskie wirowanie.

W naszej ofercie dostępne jest także legowisko owalne, oraz oryginalna poduszka, które wykonane są dokładnie z tych samych materiałów, co widoczny na zdjęciach powyżej pled, dlatego też zachęcamy Państwa do stworzenia niepowtarzalnego kompletu dla swojego czworonoga.

Zalety koca dla psa:

  • miękki, ciepły i bardzo wygodny
  • nadaje się do prania w pralce
  • przyozdobiony haftem
  • wykonany z najlepszej jakości materiałów
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również