legowisko dla psa

Popielaty fotelik samochodowy York Design

Kod produktu: LEFO 0374
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo właścicielami czworonogów (zarówno kotów, jak i psów), które uwielbiają spędzać czas w Waszym towarzystwie oraz cenią sobie wysoki standard i wygodę, to jesteście w dobrym miejscu. W tym sezonie nasi projektanci zdecydowali się nieco poszerzyć ofertę uwielbianych przez naszych stałych klientów fotelików samochodowych, które zdecydowanie ułatwiają podróżowanie z czworonogiem. Jeśli więc cenicie sobie Państwo drogocenny czas ze swoim psem lub kotem, czy też Wasz zwierzak lubi podróżować samochodem to jest to produkt dla Was idealny. Połączenie zalet typowych legowisk owalnych z transporterami, które od wielu lat dostępne są w naszej ofercie sprawia, iż opisywane foteliki samochodowe to produkt nie tylko innowacyjny, ale przy tym komfortowy i praktyczny. Pomyślcie o tym, że jeśli zdecydujecie się na zainwestowanie w siedzisko samochodowe to już nigdy nie będziecie musieli Państwo "użerać się" z czworonogiem, który znużony podróżą przemieszczał się będzie po całym samochodzie. Odpowiednie zabezpieczenia oraz szereg udogodnień sprawią, że całą swoją uwagę będziecie mogli Państwo poświęcić drodze, a nie swojemu znudzonemu czworonogowi. 

Popielaty fotelik samochodowy York Design 

Siedzisko samochodowe dla psa powinno być przede wszystkim bezpieczne, odpowiednio wyprofilowane oraz wygodne, aby Wasz pupil chętnie spędzał w nim czas, dlatego też podczas tworzenia naszych nowych modeli użyliśmy najlepszych możliwie dostępnych na rynku materiałów oraz wypełnień. Również i to zaprezentowane na powyższych zdjęciach siedlisko samochodowe dla psa zaliczyć należy do topowych produktów a dzieje się tak za sprawą jego stonowanej kolorystki, która idealnie komponuje się z większością tapicerek samochodowych. Zewnętrzna strona siedziska wykonana została z czarnej bawełny natomiast jego środek odszyty został gładkim futerkiem koloru antracytowego (popielaty). Dzięki miękkim i sprężystym wypełnieniom (kulka silikonowa) jakie zostały wykorzystane podczas produkcji tego fotelika samochodowego można przez kilka godzin podróżować w samochodzie ze swoim czworonogiem bez robienia przerw, nie odczuwając przy tym żadnego dyskomfortu bowiem gruby i sprężysty spód oraz ścianki boczne produktu doskonale amortyzują wszystkie nierówności na drodze.

Prezentowany przez nas popielate siedzisko samochodowe wyposażone zostało w specjalne uchwyty a klamrami które mocowane są do pasów bezpieczeństwa – to właśnie dzięki nim siedzisko pozostaje na swoim miejscu. Nad pozostaniem psa w foteliku czuwa specjalna, regulowana mini smycz którą przypina się psu do obroży.

W razie zabrudzeń fotelik bez problemu wyprać można w pralce automatycznej z ustawionym progamem na niskie wirowanie (max 800 obrotów) oraz na niską temp. Ważne jest także by przed czyszczeniem wyciągnąć drewniany element z jednej ze ścianek bocznych.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

Zalety fotelika samochodowego dla psa lub kota:

  • wygodny, elegancki i praktyczny
  • wyposażony w mini smycz, która przypięta do obroży bądź szelek uniemożliwi zwierzęciu przemieszczanie się po całym samochodzie
  • łatwy do utrzymania w czystości 
  • przyozdobiony eleganckim haftem
  • zdecydowanie ułatwia podróżowanie z czwronogiem
  • chroni tapicerkę samochodową przed zadrapaniami i zniszczeniem

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Budka pomarańczowa kratka
Cena od: 95.00 zł
Owalne legowisko dla shih tzu
Cena od: 42.00 zł
Kocyk czarny
Cena od: 60.00 zł