legowisko dla psa

Fotelik samochodowy żyrafa

Kod produktu: LEFO 0209
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Foteliki dla psa do samochodu to zupełna nowość i innowacja, którą nasza firma opracowała zainspirowana losem psów podróżujących samochodem. Naszym celem było przede wszystkim stworzenie produktu, który jednocześnie będzie zapewniał naszym pupilom najwyższy standard i komfort, a nam dawać będzie gwarancję, iż pies jest bezpieczny, i że nie wejdzie nam na kolana, kiedy prowadzić będziemy samochód. Dzięki zastosowaniu szeregu zabezpieczeń, możemy być pewni, iż nas pies zapewnione ma maksimum bezpieczeństwa. Należy jednak pamiętać o tym, że w razie wypadku posłanie to nie ochroni naszego pupila w 100%, dlatego prosimy Państwa o ostrożną jazdę, zwłaszcza gdy przewozicie swojego czworonoga. 

Nowy model legowiska wykonany został z najlepszych materiałów, jakie obecnie dostępne są na rynku. Zewnętrzna strona siedziska została obszyta czarną kodurą, która odporna jest na przetarcia oraz zabrudzenia jakie mogą powstać w trakcie jej użytkowania, natomiast środek produktu wyściełany został bardzo miękkim i delikatnym w dotyku futerkiem z nadrukiem beżowo-brązowych łatek do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej żyrafy. Fotelik-siedzisko samochodowe wypchane zostało sporą ilością drobnych kulek silikonowych, dzięki czemu jest ono bardzo miękkie i wygodne – leżący w nim piesek poczuje się w nim naprawdę komfortowo. Dodatkowo wysokie ścianki posłania sprawiają, że zwierze nie wypadnie z niego nawet podczas bardzo ostrych zakrętów. Mając na uwadze bezpieczeństwo transportu Państwa psa nasz produkt wyposażony został w szereg uchwytów oraz zapięć, dzięki którym fotelik stabilnie umocowany jest na tylnej kanapie. Dodatkowo wewnątrz legowiska została zamontowana mini smycz (montowana do obroży lub szelek psa) której zadaniem jest ograniczenie spacerów psa po całym samochodzie.

Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety posłania dla psa:

  • bardzo miękkie i wygodne
  • wypełnione dużą ilością kulki silikonowej
  • nadaje się do prania w pralce
  • może być wykorzystywane w samochodzie jako fotelik, lub jako legowisko
  • chroni tapicerkę przed zabrudzeniami
  • przyozdobione haftem

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Legowisko korona niebieska
Cena od: 53.00 zł
Budka niebieska lilia
Cena od: 95.00 zł
Schodki brązowe
Cena od: 200.00 zł