legowisko dla psa

Fotelik samochodowy zebra

Kod produktu: LEFO 0207
Produkt archiwalny
Informacje

Dla jednych jazda samochodem to ogromna frajda i zabawa, dla innych ciężki orzech do zgryzienia, zwłaszcza gdy podróżują ze swoim czworonogiem. Pewnie wszystkim z nas znany jest obraz psa, który zaciekawiony zmieniającym się obrazem patrzy przez okno. Niestety bardzo często chce on to robić siedząc jednocześnie na naszych kolanach, ograniczając przy tym nasze ruchy. Co więc zrobić by zapewnić naszemu pupilowi komfortową jazdę, a dodatkowo pełne pole widzenia przez okno? Jako kierowcy sami także przez dłuższy czas się nad tym zastanawialiśmy, aż wpadliśmy na pomysł, by stworzyć nową serię legowisk, które idealnie sprawdzą się w samochodzie, dzięki szeregu zabezpieczeń. 

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt powstał z wysokiej jakości tkanin. Zewnętrzna strona fotelika wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś jego wnętrze wyściełano eleganckim futerkiem z nadrukiem czarno-białych pasków do złudzenia przypominających skórę afrykańskiej zebry. Grube i puszyste ścianki boczne siedziska wypchane zostały drobnymi kulkami silikonowymi, dzięki czemu cały produkt jest niezwykle lekki i sprężysty. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na przyozdobienie posłania haftem naszej firmy na wewnętrznej ściance, oraz pokrycie go drobnymi kryształkami.

Nasi projektanci zadbali o to, żeby legowisko to przede wszystkim bardzo dobrze sprawdzało się w samochodzieNasz fotelik mocuje się we wnętrzu samochodu przekładając pasy bezpieczeństwa przez dwa nylonowe uchwyty przymocowane do tylnej, sztywnej ścianki. Dzięki temu nawet przy silnym szarpnięciu siedzisko pozostanie na swoim miejscu. Dodatkowo produkt wyposażony został w niedługą smyczkę, którą przypinamy naszemu psu do smyczy, tak by nie był on w stanie przemieszczać się w aucie podczas jazdy.

W razie dużych zabrudzeń legowisko (po wyciągnięciu plastikowej deseczki ze ścianki) z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety fotelika dla psa:

  • idealnie nadaje się do wykorzystywania w samochodzie
  • bardzo miękki i wygodny
  • ma zabezpieczenia, które trzymają legowisko w jednym miejscu
  • wyposażone w mini smycz
  • nadaje się do prania w pralce

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: