legowisko dla psa

Fotelik samochodowy różowy tygrysek

Kod produktu: LEFO 0211
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Legowiska dla psów do samochodu to zupełna nowość, która zawitała na naszej stronie internetowej. Bardzo długo zastanawialiśmy się w jaki sposób odpowiednio przewozić nasze czworonogi, aż w pewnym momencie doszliśmy do tego, iż potrzebują one specjalnego posłania. Pamiętajmy również o tym, że niewłaściwe zabezpieczony pies podczas jazdy samochodem sam w sobie jest  dużym niebezpieczeństwem dla wszystkich podróżujących z nim osób dlatego tak ważne jest właściwe podejście do  transportu czworonogów autem. Model spania został zaprojektowany, tak aby pomieścić w sobie pupila, którego waga ciała nie przekracza 6-7 kg. Doskonale sprawdzi się więc dla takich psów jak maltańczyki, pinczery miniaturowe, jamniki, chińskie grzywacze, buldożki francuskie oraz yorki

Zewnętrzna strona fotelika uszyta została z czarnej kodury, zaś jego środek przyozdobiliśmy delikatnym futerkiem w czarno-różowe paski. Zarówno boki, jak i sama poduszka fotelika od środka wypchane zostały bardzo miękkim i sprężystym materiałem w postaci kuleczek silikonu. Nasz produkt został zaprojektowany, tak aby spełniał wszystkie warunki bezpieczeństwa w trakcie przewozu pupila samochodem. Wysokie ścianki boczne zapobiegają jego wypadnięciu z fotelika nawet w trakcie dokonywania bardzo ostrych zakrętów, czy też hamowań. Dodatkowo wewnątrz legowiska zamocowana została krótka smycz, która przypięta do obroży czworonoga uniemożliwi mu poruszanie się po całym samochodzie. Również sam fotelik wyposażono w uchwyty zapinane do pasów bezpieczeństwa. 

Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety posłania dla psa:

  • idealny do przewozu psa w samochodzie
  • posiada szereg zabezpieczeń, które uniemożliwiają psu poruszanie się po samochodzie
  • wykonane z najwyższej jakości materiałów
  • nadaje się do prania w pralce
  • wygodne i bardzo miękkie

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: