legowisko dla psa

Fotelik samochodowy ocelot

Kod produktu: LEFO 0210
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Zadajecie nam Państwo coraz więcej pytań, co zrobić by zapewnić swojemu pupilowi wysoki komfort podróży, a jednocześnie sobie spokojną głowę, że nie będzie on nam przeszkadzał, podczas gdy będziemy kierować samochodem. Sami jako kierowcy długo się nad tym zastanawialiśmy, aż wpadliśmy na innowacyjny pomysł, aby stworzyć specjalne posłanie do samochodu. Jeżeli chcą Państwo uniknąć dosyć poważnych zagrożeń ze strony małego psa podczas jazdy samochodem i ciągle mieć go w polu widzenia to z pewnością nasz nowy fotelik samochodowy dla psa z pewnością spełni Wasze oczekiwania.

Kolejnym atutem naszego fotelika dla psa jest fakt, że doskonale chroni ono tapicerkę samochodu przed wszelakiego rodzaju zabrudzeniami, jakie mogą powstawać podczas przewożenia pupila autem. Prezentowany przez nas produkt wykonany został z najlepszych gatunkowo materiałów, dzięki czemu z pewnością posłuży Państwa pupilowi przez kilka lat. Zarówno boki fotelika jak i samo siedzisko, na którym wypoczywa pies podczas transportu wykonane zostały z przyjemnych w dotyku tkanin. W omawianym przypadku zewnętrzna strona produktu obszyta została czarną kodurą, zaś wnętrze obite zostało delikatnym futerkiem w beżowo-czarne cętki pantery. Dodatkowo i ścianki boczne, i poduszka wypełnione zostały kulkami silikonowymi, dzięki czemu cały fotelik jest niezwykle wygodny i miękki.  W celu poprawienia wizualnych walorów fotelika tylna ścianka produktu przyozdobiona została niewielkim logo naszej firmy. 

Nasz fotelik samochodowy jest bardzo szybki i łatwy w montażu – za pomocą pasów bezpieczeństwa przypina się go do fotela pasażera lub tylnej kanapy, dzięki czemu nawet podczas bardzo energicznych hamowań samochodu pozostaje on na swoim miejscu. Produkt wyposażony został również w mini smycz, dzięki której pies przez całą podróż samochodem pozostaje na swoim miejscu. Sama smycz jest na tyle długa, że pupil może swobodnie podróżować w foteliku a także obserwować co interesującego dzieje się za oknem.

Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety posłania dla psa:

  • bardzo wygodne i miękkie
  • można z niego z powodzeniem korzystać w samochodzie
  • nadaje się do prania w pralce automatycznej
  • wypełnione kulką silikonową
  • posiada minismycz i zapięcia do pasów

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: