legowisko dla psa

Fotelik samochodowy krówka

Kod produktu: LEFO 0208
Produkt archiwalny
Informacje

Wielu z fanów motoryzacji posiada w domu conajmniej jednego czworonoga. Co zaskakujące, nie są to głównie psy duże, takie jak owczarnki niemieskie, czy labradory, a ich mniejsi koledzy, który mieszczą się przeważnie zawsze na kolanach właściciela. Nie jest Państwu zapewne obcy obraz małego psa, który w kasku jedzie w swojej specjalnej doczepce na motorze ze swoim właścicielem. Zastanówmy się jednak, czy my, jako kierowcy samochodów również odpowiednio dbamy o bezpieczeństwo naszego pupila? Jeśli przewozimy go na swoich wlasnych kolanach, to możemy być pewni, iż zdecydowanie ogranicza to naszą zdolność poruszania się, a co wpływa negatywnie zarówno na nasze bezpieczeństwo, jak i naszego pupila. Jako kierowcy sami także przez dłuższy czas się nad tym zastanawialiśmy, aż wpadliśmy na pomysł, by stworzyć nową serię legowisk, które idealnie sprawdzą się w samochodzie, dzięki szeregu zabezpieczeń. 

 

Jednym z fotelików samochodowych jest prezentowane  czarno-białe siedzisko "krówka". Posłanie wykonane zostało z dwóch wysokiej jakości tkanin, które są odporne na ścieranie, a także zabrudzenia. Zewnętrzna strona produktu wykonana została z lekko usztywnionej kodury w czarnym kolorze, zaś środek wyściełany został białym futerkiem z nadrukowanymi czarnymi łatkami. Zarówno podusia, jak i ścianki boczne wypełnione zostały dużą ilością kulek silikonowych, dzięki czemu prezentowany produt jest bardzo wygodny
Mając na uwadze bezpieczeństwo transportu Państwa psa nasz produkt wyposażony został w szereg uchwytów oraz zapięć, dzięki którym fotelik stabilnie umocowany jest na tylnej kanapie. Dodatkowo wewnątrz legowiska została zamontowana mini smycz (montowana do obroży lub szelek psa) której zadaniem jest ograniczenie spacerów psa po całym samochodzie.
 
Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety posłania dla psa:

  • można z niego korzystać w samochodzie
  • posiada szereg zabezpieczeń, które uniemożliwiają psu przemeszczanie się po samochodzie
  • nadaje się do prania w pralce
  • wyposażone w mini smycz
  • bardzo miękkie i wygodne

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Beżowo-niebieski koc dla psa
Cena od: 69.00 zł
Schodki amarantowe
Cena od: 200.00 zł
Torba dla mopsa
Cena od: 140.00 zł
Domek hawajski
Cena od: 95.00 zł