legowisko dla psa

Fotelik samochodowy jasnopopielaty

Kod produktu: LEFO 0213
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Widoczny na zdjęciu powyżej fotelik samochodowy uszyty został z dwóch rodzajów tkanin. Zewnętrzna jego strona uszyta została z czarnej bawełny, natomiast od środka kanapa obita została delikatnym futerkiem w kolorze jasnego popielu. Zarówno ścianki boczne, jak i poduszka na której wypoczywa piesek wypełnione zostały dużą ilością kulek silikonowych, dzięki czemu całe legowisko jest bardzo wygodne i lekkie. Fotelik ozdobiony został również bardzo ładną haftowaną grafiką przedstawiającą yorka, która znajduje się na ściance bocznej. 

Produkt wyposażony został również w krótką smycz, którą przypina się do obroży dzięki której pies pozostaje cały czas na swoim miejscu. Ponadto całe legowisko przypiąć można do pasów bezpieczeństwa, uniemożliwiając przy tym przemieszczanie się fotelika. Zaletą legowiska jest dodatkowo fakt, iż bardzo dobrze chroni ono tapicerkę przed zadrapaniami przez psa, lub też przed obrudzeniem.

Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety posłania dla psa:

  • nadaje się do prania w pralce
  • można z niego korzystać zarówno w samochodzie, jak i w mieszkaniu jako legowisko
  • nadaje się do prania w pralce
  • bardzo wygodne i miękkie
  • lekkie i poręczne
  • wyposażone w mini smycz i zapięcia

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również