legowisko dla psa

Fotelik samochodowy ecru

Kod produktu: LEFO 0214
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Wychodząc naprzeciw potrzebom najbardziej wygodnycyh psów zdecydowaliśmy się na stworzenie kolekcji fotelików samochodowych, które umożliwią im bezpieczną i komfortową podróż.  Stosując w samochodzie nasz fotelik masz ponadto gwarancję, że Twój pupil pozostanie na swoim miejscu przez całą podróż a tym samym Twoja uwaga skupiać się będzie tylko i wyłącznie na drodze.

Widoczny na zdjęciach model wykonany został z dwóch rodzajów tkanin. Zewnętrzne obicie posłania wykonane zostało z czarnej bawełny natomiast środek uszyty został z delikatnego futerka w kolorze ecru. Wewnętrzna tkanina posiada również na całej swojej powierzchni niewielkie wypustki które dodają uroku całości.  Wnętrze wypchane zostało dużą ilością kulek silikonowych dzięki czemu fotelik jest bardzo miękki. Na jednej ze ścianek wewnątrz fotelika umieszczony został bardzo ładny haft przedstawiający zarys małego pieska.

Nasz fotelik samochodowy został wyposażony w specjalne mocowania, dzięki którym można go przypiąć do pasów bezpieczeństwa znajdujących się  na tylnej kanapie pojazdu, oraz  w mini smycz przypinaną do obroży psa.

Fotelik ponadto prać można w pralce po wyciągnięciu z tylnej ścianki plastikowej deseczki (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Zalety posłania dla psa:

  • wygodny, miękki i elegancki
  • przyozdobiony haftem
  • posiada zabezpieczenia uniemożliwiające psu przeszkadzanie nam podczas jazdy
  • zabezpiecza tapicerkę przed zadrapaniami
  • można go prać w pralce

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również