legowisko dla psa

Czarny fotelik samochodowy dla psa york

Kod produktu: LEFO 0375
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Jako zapaleni miłośnicy motoryzacji oraz właściciele kilku psów niewielkich gabarytów doszliśmy do wniosku, iż musimy stworzyć produkt, który ułatwi nam podróżowanie samochodem z naszymi ukochanymi pupilami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo różnego rodzaju transportery, których zadaniem jest zagwarantowanie psu swobody i wygody podczas krótkich wypadów, takich jak spacer, czy wizyta w centrum handlowym (mowa o torbach), jednak do tej pory nie było w naszej ofercie wygodnych i praktycznych legowisk, których zadaniem jest ułatwienie podróżowania z pupilem w samochodzie. Bezpieczeństwo oraz najwyższy komfort to tylko niektóre z rzeczy, które może zagwarantować widoczny na zdjęciach powyżej czarny fotelik samochodowy. Fakt, iż legowisko to wyposażone jest w niedługą smyczkę, oraz przypinane jest do klamer umożliwia całkowite skupienie się na drodze, a nie na naszym pupilu, który znudzony podróżą mógłby przemieszczać się po całym samochodzie. Z fotelikiem jest to niemożliwe, ponieważ smyczka, którą przypniecie Państwo swojemu psu lub kotu do szelek lub obroży uniemożliwi zwierzęciu spacerowanie gdzie tylko chce. Nieduże pole manerwu umożliwia jednak obserwowanie zmieniającego się otoczenia przez szybę, co uwielbiane jest przez wiele psów.

Czarny fotelik samochodowy dla psa york

Do produkcji nowoczesnego posłania wykorzystaliśmy materiały i półprodukty najwyższej jakości, tak by odpoczywające w nim zwierzę miało jak najwyższy komfort odpoczynku. Zewnętrzna strona obicia fotelika samochodowego wykonana została z czarnej, odpornej na zadrapania i zniszczenia bawełny, natomiast środek uszyty został z ciepłego i miękkiego futerka minky w tym samym kolorze. Zastosowanie takich, a nie innych tkanin nie tylko wpłynie na jakość snu zwierzęcia, ale także doskonale pasować będzie do wszelkiego rodzaju tapicerek samochodowych. Wewnętrzna tkanina, futerko minky, doskonale otuli zwierzę do snu. Na jednej ze ścianek wewnątrz fotelika umieszczony został bardzo ładny haft przedstawiający zarys małego psa. Zaletą fotelika jest ponadto fakt, iż może on posłużyć jako tradycyjne posłanie w mieszkaniu, czy w ogrodzie, wszystko to zależy od Waszej decyzji. 

Prezentowany przez nas czarne siedzisko samochodowe wyposażone zostało w specjalne uchwyty z klamrami, które mocowane są do pasów bezpieczeństwa – to właśnie dzięki nim siedzisko pozostaje na swoim miejscu. Nad pozostaniem psa w foteliku czuwa specjalna, regulowana mini smycz którą przypina się psu do obroży.

W razie zabrudzeń fotelik bez problemu wyprać można w pralce automatycznej z ustawionym progamem na niskie wirowanie (max 800 obrotów) oraz na niską temp. Ważne jest także by przed czyszczeniem wyciągnąć drewniany element z jednej ze ścianek bocznych.

Uwaga: Prezentowany przez nas fotelik samochodowy ma na celu poprawę bezpieczeństwa Waszego a także psa podczas jazdy samochodem. Proszę jednak pamiętać że nie jest on gwarantem stuprocentowego bezpieczeństwa psa podczas wypadku.

 

Zalety fotelika dla psa:

  • wygodny, miękki i komfortowy
  • przyozdobiony eleganckim haftem
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • uniemożliwia zwierzęciu swobodne przemieszczenie się po samochodzie
  • wyposażony w mini smyczkę 

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Budka dla psa panterka
Cena od: 125.00 zł
Kocyk żyrafa
Cena od: 60.00 zł
Domek dla psa panterka
Cena od: 125.00 zł