legowisko dla psa

Popielato-różowy domek HSH dla welsh corgi pembroke

Kod produktu: LEDO 0365
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Corgi to przyjaciel świata a przy tym pojętny uczeń, nie bez powodu bowiem stał się ulubieńcem samej Elżbiety II. Jego miłe i wesołe usposobienie oraz pozytywne nastawienie do nowych ludzi sprawia, że kochają go wszyscy, od małych dzieci, przez nastolatków, aż do osób starszych. Ze względu na swoją miłość, cierpliwość i ciepło jest to rasa, która polecana jest rodzinom z małymi dziećmi, ponieważ nie tylko sprawdzi się w roli obrońcy, ale także kompana do gier i zabaw. Pembroke nie lubi ponadto bezczynności, która prowadzić może do nudy, dlatego też ważne jest, aby swojemu czworonogowi zapewniać odpowiednią ilość aktywności fizycznej oraz rozrywki. Welsh corgi pembroke ma świetną pamięć, szybko się uczy i chętnie współpracuje z człowiekiem, dlatego bardzo szybko możemy nauczyć go kilku sztuczek, czy też zasad. Jeśli chcemy żeby nasz pupil spał w jednym, wyznaczonym miejscu, to musimy mu je dobrze wyznaczyć i zachęcić do spędzania w nim czasu. Dlatego też chcielibyśmy zaproponować Państwu jedno z naszych nowych, eleganckich legowisk, które sprawią, że Wasz corgi pokocha odpoczynek w swoim posłaniu. Z tego miejsca chcielibyśmy jednak dodać, iż z widocznego na zdjęciach powyżej posłania korzystać mogą także psy innych ras oraz koty. Mamy nadzieję, że Wasze pupile pokochają wysoki standard oraz wygodę swojego spania.

Popielato-różowy domek HSH dla welsh corgi pembroke

Widoczne na zdjęciach powyżej legowisko został zaprojektowane, a następnie uszyte w taki sposób, by doskonale izolować psa czy kota od zimna, przeciągów i hałasu, dzięki czemu będzie on odpowiedni zabezpieczony, a jego sen będzie niczym nieprzerwany. Ścianki boczne oraz daszek domku wykonane zostały z grubego na 3 cm bloku pianki poliuretanowej, której główną zaletą jest fakt, iż nie odgniata się nawet po długim czasie nieprawidłowego funkcjonowania. Gąbka z której korzystaliśmy przy produkcji legowiska dla corgi posiada tak zwaną funkcję ,,Memory”, która pozwala jej zapamiętać swój pierwotny kształt. Za obicie zewnętrznej strony posłużyło nam miłe w dotyku, gładkie, popielate futerko, które doskonale wpasuje się w nowocześnie urządzonym pokoju. Zewnętrzną stronę obicia legowiska stanowi zaś różowa, wytrzymała na wszelkiego rodzaju zadrapania, różowa bawełna. Jej rzucająca się w oczy kolorystyka doskonale została przełamana popielą futerka, tworząc przy tym doskonały duet. Wewnątrz legowiska znajdziecie Państwo ponadto wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę. Jej wsad stanowi duża ilość kuliki silikonowej, która doskonale dopasowuje się do kształtów anatomicznych psa, sprawiając, że jego odpoczynek jest jeszcze lepszy. Dbając o walory estetyczne, zdecydowaliśmy się umieścić niewielki haft przed wejściem do środka przedstawiający napis “Home Sweet Home”. 

W razie zabrudzeń produkt z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie, oraz temp. 40 stopni Celsjusza. Należy przy tym pamiętać aby oddzielnie prać stelaż posłania, a oddzielnie poduszkę.

Zalety popielatego domku dla psa:

  • mogą z niego korzystać zarówno psy, jak i koty
  • doskonale izoluje od przeciągów i hałasu
  • elegancki, wygodny i praktyczny
  • łatwy do utrzymania w czystości
  • przyozdobiony eleganckim haftem
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • wykonany z najwyższej jakości materiałów

Wymiary domku: 

38 x 40 x 40

45 x 50 x 50

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również