legowisko dla psa

Domek HSH malinowy

Kod produktu: LEDO 0139
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
170.00 szt
180.00 szt
Informacje

Prezentujemy Państwu najwyższej jakości domek dla psa wykonany z super lekkiej oraz odpornej na zniekształcenia pianki poliuretanowej. Materiał ten charakteryzuje się  wysoką przepuszczalnością powietrza dzięki czemu wewnątrz domku nieustannie panuje optymalne ciepło a nadmiar wilgoci natychmiast odprowadzany jest na zewnątrz posłania. Dodatkowo na piankę (zarówno po jej zewnętrznej jak i wewnętrznej stronie) została naciągnięta tkanina o podwyższonej odporności na zadrapania oraz nadgryzienia jakie mogłyby powstać w trakcie użytkowania przez zwierzę. W omawianym przypadku zewnętrzna strona wykończona została malinowym futerkiem natomiast wnętrze domku wyłożone zostało czarną bawełną. Spadzisty dach domku oraz przestronne wnętrze posłania w kształcie prostokąta zapewniają psu wyjątkowo wygodne lokum do wypoczynku po aktywnie spędzonym dniu. Jak by tego wszystkiego było mało piesek w komplecie z domkiem otrzymuje bardzo miękką i niesamowicie puszystą poduszkę która wypełniona została malutkimi kuleczkami silikonu. Wypełnienie poduszki jest antyalergiczne co jak wiadomo jest nie bez znaczenia szczególnie jeżeli ktoś posiada psa z problemami skórnymi. Dodatkowo wszystkie wyroby wypełnione kulkami silikonu dzięki specjalnym kanalikom powietrznym oraz skrętnemu karbikowaniu doskonale dopasowują się do kształtu ciała przez co kręgosłup pupila pozostaje zawsze w optymalnej pozycji.

Konstrukcja domku dla psa zapewnia optymalną ochronę przed chłodem jakie może wystąpić przy kontakcie z podłożem oraz wilgocią dzięki 2,5-centymetrowej piance poliuretanowej która również została wszyta w spod posłania.

Proszę zwrócić uwagę na to, że wymiary zewnętrze obejmują całkowite wymiary przedmiotu, a dane wysokości zawierają także odległość od podłoża. 

Zalety domku:

  • uszyty z eleganckiego futra
  • ciepły i wygodny
  • posiada antyalergiczny wsad
  • można go prać w pralce
  • zdoniony bardzo ładnym haftem

Wymiary domku dla psa ( zewnętrzne , szacunkowe - mogące odbiegać do ok. 2 cm )

38 x 40 x 40

45 x 50 x 50

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również