legowisko dla psa

Domek HSH brązowy

Kod produktu: LEDO 0138
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Coraz większa konkurencja na rynku zoologicznym wymusza na producentach ogromne zmiany jeżeli chodzi o stylistykę oraz dobór materiałów z których tworzone są obecnie psie dodatki. Jeszcze kilka lat wstecz wystarczył średniej jakości materiał i niezbyt wyszukana forma legowiska by taki produkt mógł się sprzedawać w tysiącach egzemplarzy. W dniu dzisiejszym na szczęście już tak nie jest a do produkcji psich posłań wykorzystuje się materiały o najwyższym standardzie, których nie powstydziłby się żaden szanujący się zakład produkcyjny. Nasza firma od kilkunastu lat  dokłada wszelkich starań aby materiały z których uszyte są wszystkie nasze produkty były wysokiej jakości a nad ich doborem czuwa sztab wykwalifikowanych pracowników.

Dobrym przykładem może być przedstawiony na powyższych zdjęciach domek dla psa który uszyty został w całości z niezwykle eleganckiego futerka koloru czekoladowego. Materiał ten tworzy pewnego rodzaju barierę cieplną dzięki której leżący wewnątrz posłania zwierzak ma zawsze ciepło i przytulnie. Dodatkowo wnętrze budki w całości wyłożone zostało bawełną koloru różowego, dzięki czemu skóra psa wcale nie poci się a nadmiar wilgoci zawsze odprowadzany jest na zewnątrz. Na uwagę zasługuje również sama konstrukcja nośna domku która wykonana została z niezwykle lekkich i odpornych na zniekształcenie płatów pianki poliuretanowej. Materiał ten doskonale wygłusza wszystkie dźwięki jakie mogą dobiegać z naszego mieszkania przez co pupil zawsze zasypia w ciszy i spokoju. Aby jeszcze bardziej podnieść komfort oraz wygodę Państwa pupila prezentowany przez nas domek wyposażony został w bardzo miękką i niezwykle wygodną poduszeczkę która również uszyta została z czekoladowego futerka. Jej środek wypchany został antyalergicznymi kulkami silikonu które doskonale dopasowują cie do ciała psa dając mu tym samym ciepło i wygodę.

Zarówno poduszkę jak i cały domek mogą Państwo bez większych problemów prać w pralce, jednak podczas tej czynności proszę pamiętać aby temperatura kąpieli nie przekraczała 45 st. Celsjusza ponieważ czekoladowe futerko może się skołtunić.Czekoladowy domek dla psa dostępny jest w dwóch wielkościach. Mniejszy proponujemy psom których waga ciała nie przekracza 3,5 kg natomiast większy będzie odpowiedni dla czworonogów o wadze max do 5-6 kg.

Zalety domku:

  • lekki i ciepły
  • uszyty z wysokiej jakości materiałów
  • posiada wyciągana poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce
  • zdobiony różowym haftem

Wymiary domku dla psa ( zewnętrzne , szacunkowe - mogące odbiegać do ok. 2 cm )

38 x 40 x 40

45 x 50 x 50

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również