legowisko dla psa

Domek dla psa liście

Kod produktu: LEDO 0100
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Zapewne każdy z Państwa przyzna nam rację że ten ładny i niezwykle wygodny domek dla psa bardzo szybko znajdzie swoje miejsce w każdym nowocześnie urządzonym mieszkaniu - projektując go bowiem mieliśmy na uwadze nie tylko najwyższy komfort Waszego czworonoga ale również jego wygląd zewnętrzny. Dobierając tkaniny obiciowe kierowaliśmy się przede wszystkim ich jakością oraz kolorystyką, co wbrew pozorom wcale nie jest łatwe. Zaprezentowany przez nas domek dla psa uszyty został w całości z pianki tapicerskiej o grubości 2 cm. Surowiec ten doskonale nadaje się na ścianki legowiska bowiem izoluje naszego psa przed zimnem oraz wycisza wnętrze domku, dzięki czemu mały piesek będzie spał w nim jak suseł. Zewnętrzną stronę pianki obszyliśmy bardzo wytrzymałą bawełną w kolorze rudym. Na jej powierzchni nadrukowane zostały średniej wielkości liście dębu w kolorach żółtym, czerwonym oraz beżowym. Materiał ten jest bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, bowiem zwarta struktura bawełny nie pozwala na wbicie się w nią sierści psa – żeby zebrać nieczystości wystarczy ją przetrzeć mokra szmatką nawilżoną w płynie. Posłanie dla psa wyposażone zostało w bardzo wygodną, prostokątna poduszkę która również uszyliśmy z bawełny w kolorze rudym. Dla polepszenia komfortu psa wypchaliśmy ją sztucznym puchem który nadaje jej sprężystości i sprawia że piesek czuje się jak by spał w królewskim łożu.

Aby jeszcze bardziej poprawić wygodę Waszego pieska omawiany przez nas domek wyprodukowany został w dwóch rozmiarach. Mniejsze legowisko idealnie nada się dla ratlerków, chihuahua oraz małych yorków (waga do 3-4 kg) natomiast duże pasować będzie dla maltańczyków, jamników, mopsów oraz yorków których waga przekracza 4 kg.

Mamy nadzieję że wysoka jakość materiałów oraz niezwykle starannie wykonane posłania przekonają Państwa do zakupu tego produktu. Kupując ten domek dla psa mają Państwo gwarancję że posłuży in pieskowi przez długie lata.

Zalety domku dla psa:

  • przytulne i bardzo wygodne
  • modny wzór w postaci liści dębu
  • wygłuszony pianką poliuretanową
  • wyciągana, prostokątna poduszka z bawełny
  • łatwe w utrzymaniu czystości

Rozmiary domku dla psa ( ZEWNĘTRZNE , SZACUNKOWE - MOGĄCE ODBIEGAĆ DO OK. 2 CM ) :

38 x 40 x 40

45 x 50 x 50

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: