legowisko dla psa

Domek dla małego psa HSH jasny beż

Kod produktu: LEDO 0136
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
170.00 szt
180.00 szt
Informacje

Miłośnicy zwierząt bardzo poważnie podchodzą nie tylko do właściwego karmienia oraz pielęgnacji  swoich podopiecznych ale także dbają o ich komfort i wygodę. Z naszych obserwacji wynika że przede wszystkim właściciele małych piesków niezmiernie starannie dobierają legowiska dla swoich czworonogów i to nie tylko pod względem komfortu samego czworonoga ale również i wizualnym. Ostatnimi czasy bardzo modne stały się różnego rodzaju posłania typu budka lub domek które nie zajmują zbyt wiele miejsca a równocześnie dają zwierzęciu sporo przestrzeni w której pupil może swobodnie odpocząć.

Podążając za nowymi trendami również i nasza firma postanowiła stworzyć nową kolekcję domków dla małych psów które nie tylko będą niesamowicie wygodne ale również swym wyglądem zachwycać będą każdego kto tylko odwiedzi Państwa mieszkanie. Zaprezentowany przez nas model pochodzi z najnowszej kolekcji która przede wszystkim skierowana jest dla ratlerków, chihuahua, maltańczyków oraz yorków. Z opinii naszych klientów którzy są w posiadaniu w/w ras jasno wynika że zdecydowana ich większość na miejsce swojego snu wybiera obszar naszego mieszkania w którym zawsze panuje cisza i spokój stąd też nasi styliści postanowili stworzyć produkt który spełni te wymagania. Nowe posłania przybrały zapewne znaną wszystkim formę domku, który zawsze możemy spotkać w przydomowej zagrodzie na wsi z tą jednak różnicą że nasze posłania są o niebo lepsze od pierwowzoru o czym łatwo mogą się sami Państwo przekonać kupując jeden z nich dla swojego psa.

Przedstawiony na powyższych zdjęciach model domku jest bardzo lekki i niesamowicie wygodny. Jego konstrukcja wykonana została ze specjalnych płatów pianki poliuretanowej na którą nałożone zostały dwie, bardzo ładne i zarazem niezwykle wytrzymałe tkaniny. Zewnętrzną stronę domku zdobi bardzo ładne i miękkie w dotyku futro w kolorze jasnego beżu natomiast wewnątrz domku znajduje się fioletowa bawełna. Domek wyposażony został również w bardzo ładną i niesamowicie miękką poduszeczkę która wypchana została sztucznym puchem. Omawiane wypełnienie doskonale izoluje psa przed utratą ciepła a także sprawia iż domek jest naprawdę wyjątkowo wygodny.

Nasi styliści nie zapomnieli również o delikatnych zdobnikach które zawsze dodają posłaniom niepowtarzalnego wyglądu. W tym przypadku jest to średniej wielkości haftowana aplikacja przedstawiająca psią kość oraz napis Home Sweet Home.

Zalety domku dla małego psa:

  • idealnie dopasowany do potrzeb maych piesków
  • wyjątkowo lekki i wygodny
  • można go prać w pralce
  • posiada wyciąhaną poduszkę

Wymiary domku ( ZEWNĘTRZNE , SZACUNKOWE - MOGĄCE ODBIEGAĆ DO OK. 2 CM )

38 x 40 x 40

45 x 50 x 50

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: