legowisko dla psa

Domek dla chihuahua HSH żółty

Kod produktu: LEDO 0135
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
160.00 szt
Informacje

Z naszych obserwacji oraz opinii klientów którzy nieustannie zaopatrują się w tym sklepie jednoznacznie wynika że małe psy takie jak chihuahua lub ratlerki na lokalizację swojego spania zawsze wybierają obszar gdzie zawsze jest ciepło i przytulne a także gdzie nieustannie panuje niczym nie znęcona cisza i spokój. Oczywiście każdemu z nas natychmiast nasuwa się myśl, że jedynym takim miejscem jest nasza sypialnia – oczywiście jest to jak najbardziej trafna odpowiedź, jednak nie każdy właściciel małego chihuahua jest w stanie pogodzić się z tym faktem, że jego czworonożny pupil nie tylko w dzień ale również i nocą będzie okupował jego łóżko. Mając na uwadze powyższy szkopuł nasi projektanci postanowili stworzyć specjalne posłanie które będzie spełniać wszystkie niezbędne wymogi nawet najbardziej wybrednych piesków. Co prawda na pierwszy rzut oka nasz produkt niczym szczególnym nie różni się od przysłowiowej budy jaka możemy zazwyczaj zauważyć w prawie każdym gospodarstwie wiejskim, jednak nasz produkt zdecydowanie różni się od swojego pierwowzoru pod wieloma względami. 

Ten wspaniały domek dla chihuahua wykonany został z bardzo dobrych i niezwykle eleganckich tkanin. Na swoją uwagę zasługuje nie tylko dobrze dobrana kolorystyka posłania ale również konstrukcja samego legowiska bowiem wykonano ją z ultra lekkiego materiału jakim jest pianka poliuretanowa. Dzięki jej zastosowaniu wewnątrz posłania tworzy się pewnego rodzaju bariera dźwiękowa dzięki której pupil zawsze zasypia w błogiej i niczym nie zmąconej ciszy. Dodatkowo pianka poliuretanowa jest doskonałym izolatorem ciepła dzięki czemu wewnątrz domku zawsze jest ciepło i sucho. Aby poprawić nieco wygląd wizualny produktu jego zewnętrzną stronę ozdobiliśmy bardzo ładnym futerkiem koloru cytrynowego. Materiał ten jest niesamowicie wytrzymały oraz odporny na rozdarcie, co sprawia że produkt z pewnością posłuży zwierzęciu przez kilka a nawet kilkanaście sezonów. Wnętrze domku wyłożone zostało gładką bawełną koloru czarnego dzięki czemu na posłaniu oraz jego ściankach bocznych nie widać żadnych zabrudzeń jaki mogłyby powstać w trakcie użytkowania przez pupila.

Nasz nowy produkt dodatkowo wyposażony został w bardzo grubą i niezwykle miękka poduszeczkę którą w razie zabrudzenia można prać w pralce. Wypełniliśmy ją drobnymi kulkami silikonu które posiadają właściwości antyalergiczne - co jest nie bez znaczenia szczególnie dla psów które mają problemy skórne. 

Zalety domku dla chihuahua:

  • dooskonale wygłuszony
  • ciepły i wyjątkowo wygodny
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • nadaje się do prania w pralce automatycznej (w niskiej temp)
  • zdobiony przepięknym haftem

Wymiary domku ( ZEWNĘTRZNE, SZACUNKOWE - MOGĄCE ODBIEGAĆ DO OK. 2 CM )

38 x 40 x 40

45 x 50 x 50

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również