legowisko dla psa

Budka z ornamentem kwiatowym

Kod produktu: LEBU 0145
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Małe psy są o wiele bardziej delikatne niż ich duzi pobratymcy, dlatego powinniśmy zwracać szczególną uwagę na ich bezpieczeństwo oraz wygodę nawet podczas snu. Jak zapewne wszystkim wiadomo yorki, maltańczyki oraz chihuahua bardzo często ulegają przeziębieniu co z kolei prowadzi do ich poważnych powikłań zdrowotnych. Mając na uwadze powyższe czynniki nasi styliści postanowili stworzyć model posłania który będzie chronił małe psy przed przeciągami oraz chłodnym powietrzem jakie bardzo często występuje w naszym mieszkaniu. Nowe legowisko przybrało firmę owalnej budki której dach oraz tylna ścianka doskonale zabezpieczają zwierzę przed wyziębieniem. Dzięki wykorzystaniu grubej i odpornej na zniekształcenie pianki poliuretanowej ścianki boczne budki doskonale tłumią wszystkie głośne dźwięki jakie na co dzień dobiegają z naszego mieszkania przez co leżący wewnątrz piesek zawsze zasypia w błogiej i niczym nie zmąconej ciszy.

Protektorując w/w posłanie nasi projektanci zadbali również o jego niepowtarzalny wygląd. Otóż na ścianki pianki poliuretanowej naciągnięta została bardzo wytrzymała bawełna koloru pomarańczowego z motywem żółto-brązowych kwiatów. Środek budki zdobi bardzo miękka i niesamowicie wygodna poduszeczka która uszyta została z cytrynowego futerka. Jej środek został wypchany specjalnym antyalergicznym wypełnieniem co jest nie bez znaczenia szczególnie u psów mających problemy skórne. Oczywiście jak na produkt najwyższej jakości przystało zarówno poduszka jak i cała budka z powodzeniem może być prana w pralce automatycznej (temperatura prania powinna oscylować w granicach 45 st Celsjusza).

Budka dla psa dostępna jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Przed jej zakupem prosimy o dokładne dopasowanie do wielkości Państwa pupila.  Proszę pamiętać o tym że wymiary naszych legowisk podajemy zawsze jako maksymalne.

Zalety budki dla psa

  • ciepła i wygodna
  • niezwykle elegancka
  • można ją prać w plalce
  • posiada wyciąganą poduszkę

Wymiary budki dla psa:

  • 45 x 40 x 35 – preferowana wielkość dla yorków, ratlerków
  • 50 x 42 x 40 – preferowana wielkość dla maltańczyków, jamników, westów

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również