legowisko dla psa

Budka pomarańczowo-brązowa orchidea

Kod produktu: LEBU 0147
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
140.00 szt
Informacje

Prezentujemy Państwu kolejną gratkę dla miłośników małych psów. Tym razem jest wspaniała i niezwykle gustowna budka która w całości uszyta została z wysokiej jakości materiałów które od ponad sześciu lat importujemy z Włoch oraz Francji. Pomimo swej prostej formy posłanie cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród prawie wszystkich miłośników małych piesków. Budka doskonale sprawdza się w warunkach gdzie zawsze panuje hałas i zamieszanie, a jak wiadomo zapewne wszystkim właścicielom czworonogów te małe zwierzęta kochają ciszę i spokój, dlatego najczęściej wybieranym miejscem na sen jest nasza sypialnia bądź też garderoba.

Prezentowana przez nas budka dla psa wykonana została w całości z płatów grubej pianki poliuretanowej na której naciągnięto pomarańczowo-brązową bawełnę. Sama pianka posiada właściwości termoizolacyjne dzięki czemu leżący wewnątrz posłania piesek zawsze ma ciepło i przyjemnie. Konstrukcja nośna budki posiada właściwości zapamiętywania kształtu, dzięki czemu nawet długotrwałe niewłaściwe użytkowanie przez pupila nie wypływa na jego stałe odkształcenie. Dodatkowo wnętrze budki zostało wyposażone w bardzo miękką i wygodną poduszkę która w całości uszyta została z czekoladowego futerka. W razie ewentualnego zabrudzenia przez psa poduszkę można w każdym momencie wyciągnąć i wyprać w pralce (w niskiej temp.). Wysoką sprężystość poduszki otrzymaliśmy dzięki zastosowaniu sztucznego puchu, który standardowo wykorzystywany jest do produkcji kołder oraz poduszek na których śpi większość z nas.

Nowy produkt dostępny jest w dwóch rozmiarach. Przed jego zakupem prosimy dokładnie zapoznać się jaki kształt będzie odpowiedni dla Państwa pupila.

Zalety budki dla psa

  • lekka i niesamowicie wygodna
  • idealnie wygłuszona od środka
  • doskonale chroni psa przed zimnem
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • można ją prać w pralce

Wymiary budki dla psa:

  • 45 x 40 x 35 – preferowana wielkość dla yorków, ratlerków
  • 50 x 42 x 40 – preferowana wielkość dla maltańczyków, jamników, westów

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również