legowisko dla psa

Budka Mickey Mouse beżowa

Kod produktu: LEBU 0183
Produkt archiwalny
Informacje

Nasze małe pieski mają zdecydowanie więcej problemów aniżeli ich więksi koledzy, którzy żyją w przysłowiowej budzie. O ile wszystkie potrzebują miski na karmę i wodę, smyczy i obroży, o tyle psy większych gabarytów nie potrzebują ubranek, czy legowisk, które będą ich chronić przed przeciągami. Poza tym większe czworonogi są bardziej odporne na wszelkiego rodzaju schorzenia kostno-stawowe, na które coraz częściej cierpią małe psy. Jeśli chcemy więc zabezpieczyć naszego małego przyjaciela przed przeciągami, które panują w naszym domu, a jednocześnie zagwarantować mu wysoki standard wypoczynku, to należy wyposażyć go w jedno z legowisk budek, które dostępne są na naszej stronie internetowej.

Jeżeli stoicie Państwo przed wyborem posłania, to nasza firma proponuje beżowo-czarną budkę "Mickey Mouse", w całości wykonaną z niezwykle miłego w dotyku i delikatnego futerka, którego struktura przypomina położone blisko siebie różyczki. Ścianki budki doskonale ochronią Waszego pupila przed przeciągami, ponadto doskonale wygłuszają hałas z otoczenia, a miękka poduszka w środku zapewni mu beztroski i miły wypoczynek. Sama konstrukcja posłania wykonana została ze specjalnej pianki poliuretanowej o grubości 2 cm. Poduszka, która umieszczona została wewnątrz posłania, wypełniona jest antyalergicznymi kulkami silikonowymi, które nie wywołują u pieska reakcji alergicznych i doskonale izolują go przed chłodem podłoża. Za materiał wierzchni w legowisku posłużyło nam bardzo ładne i niezwykle miłe w dotyku futerko koloru beżowego (w przypadku podusi ma ono kolor czarny). Dodatkowo aby podkreślić niepowtarzalny wygląd budki na jej górnej części (daszek) przyszyta została czarna kokarda, którą również wykonano z czarnego futerka.

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

Zalety budki dla psa:

  • ma wyciąganą poduszkę
  • w całości obita miłym futerkiem
  • lekka, poręczna i praktyczna
  • bardzo wygodna
  • można ją prać w pralce
  • wykonana z najwyzśzej jakości materiałów
  • ma mocny stelaż

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również