legowisko dla psa

Budka letnia

Kod produktu: LEBU 0172
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Na nadchodzący letni sezon zaleca się odświeżenie garderoby i asertymentu swojego czworonoga. Nie trzeba mówić, że nie jest to czas w którym nasz pies chodzić będzie w grubych ubrankach, czy spał w legowisku, które obite jest grubym i ciepłym futerkiem. Jako właściciele małych yorków polecić możemy więc Państwu zakup jednego z legowisk budek, które nie tylko swoją formą, ale także wyglądem zachęcają do korzystania na wiosnę i w lecie. 

Widoczna na zdjęciu powyżej budka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów, tak by mogła posłużyć Państwa czworonogowi przez kilka sezonów. Do stworzenia jej stelażu wykorzystaliśmy gruby blok pianki poliuretanowej, dzięki której ścianki boczne i daszek nie będą odgniatać się pod naciskiem ciała psa (wiemy, że niektóre z nich lubią kłaść się na daszku), oraz wrócą do pierwotnego kształtu. Jej obicie stanowi wytrzymała na przetarcia bawełna, na której nadrukowano motyw kwiecisty. Dla kontrastu poduszka wykonano z bawełny w kolorze różowym. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona bardzo wygodna, miękka i doskonale chroni psa przed chłodem podłoża

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

Zalety budki dla psa:

  • ścianki boczne doskonale chronią przed przeciągami
  • ma wyciąganą poduszkę
  • można prać ją w pralce
  • spód wykonany z materiału antypoślizgowego
  • stelaż stanowi gruby blok pianki poliuretanowej

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: