legowisko dla psa

Budka hawajskie kwiaty

Kod produktu: LEBU 0174
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Oryginalne i wygodne legowisko dla psa to akcesorium niezbędne, gdy w naszym domu mieszka mały czworonóg. Na rynku istnieje wiele firm zoologicznych, które w swojej ofercie posiadają różnego rodzaju posłania dla psa. Niestety duża część z nich wykonana jest z produktów niskiej jakości, przez co część z nich ulega zniszczeniu po kilkakrotnym wypraniu w pralce. Kupując produkty z naszego sklepu macie Państwo gwarancję, że do ich wykonania użyliśmy najwyższej jakości materiałów oraz tkanin, dzięki czemu Wasz piesek będzie mógł z nich korzystać przez kilka sezonów.

Widoczna na zdjęciu powyżej budka powstała w wyniku zestawienia ze sobą dwóch rodzajów bawełny, pianki poliuretanowej, oraz kulki silikonowej. Za jej stelaż (ścianki boczne oraz daszek) posłużył nam gruby, 3 centymetrowy blok pianki, dzięki któremu nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania jego ścianki wrócą do pierwotnego, oryginalnego kształtu. Jej obicie stanowi wytrzymała na przetarcia bawełna, na której nadrukowano motyw kwiecisty, który przypomina swoją kolorystyką barwy Hawajów. Dla kontrastu poduszka wykonano z bawełny w kolorze niebieskim. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona bardzo wygodna, miękka i doskonale chroni psa przed chłodem podłoża

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

Zalety budki dla psa:

  • wykonana z najwyższej jakości produktów
  • obita bawełną
  • ma mocny i wytrzymały stelaż
  • można prać ją w pralce
  • wsad poduszki stanowi duża ilość kulki silikonowej

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również