legowisko dla psa

Budka egzotyczne kwiaty

Kod produktu: LEBU 0176
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

Jak pewnie zdążyliście już Państwo zauważyć motywy kwiatowe na stałe zawitały do naszej oferty. Dzieje się tak dlatego, ponieważ deseń ten podbija serca wszystkich projektantów mody i akcesoriów. Nie chcąc pozostawiać w tyle, a pondto chcąc zdobyć zaufanie naszych klientów staramy się stale unowocześniać nasze produkty i wprowadzać wszelkiego rodzaju innowacje. Bardzo dobrze znane naszym stałym klientom budki dla psów zostały poddane zmysłom naszych stylistów, dzięki czemu możemy zaprezentować Państwu nową budkę z motywem egzotycznych kwiatów. 

Widoczna na zdjęciu powyżej budka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Do stworzenia jej stelażu wykorzystaliśmy gruby blok pianki poliuretanowej, dzięki której ścianki boczne i daszek nie będą odgniatać się pod naciskiem ciała psa (wiemy, że niektóre z nich lubią kłaść się na daszku), oraz wrócą do pierwotnego kształtu. Jej obicie stanowi wytrzymała na przetarcia bawełna, na której nadrukowano niebiesko-czerwony motyw kwiecisty. Dla kontrastu poduszka wykonano z bawełny w kolorze czerwonym. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona bardzo wygodna, miękka i doskonale chroni psa przed chłodem podłożaAby ładnie wykończyć całość zdecydowaliśmy się na umieszczenie ozdobnej, czerwonej falbanki na ściankach bocznych. Budkę zaprojektowano specjalnie dla psów ras małych do których zaliczamy yorki, chihuahua, maltańczyki oraz ratlerki. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

Zalety budki dla psa:

  • wykonana z najwyższej jakości produktów
  • obita bawełną
  • miękka i bardzo wygodna
  • można prać ją w pralce
  • ma wyciąganą poduszkę
  • wytrzymała na odgniecienia
  • przyozdobiona bawełną z motywem egzotycznych kwiatów

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: