legowisko dla psa

Budka błękitno-czerwone kwiaty

Kod produktu: LEBU 0173
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
95.00 szt
105.00 szt
Informacje

W sezonie wiosennym oraz letnim w ofertach wszystkich sklepów sprzedającą odzież oraz dodatki królują produkty ozdobione motywem kwiatów. Zainspirowani tendencją, która obecna jest wśród najwięszych znawców i projektantów mody nasi styliści zdecydowali się na swtorzenie kolekcji legowisk dla psów, które przyozdobione będą właśnie tym motywem.

Widoczna na zdjęciu powyżej budka wykonana została z najwyższej jakości materiałów i półproduktów. Do stworzenia jej stelażu wykorzystaliśmy gruby blok pianki poliuretanowej, dzięki której ścianki boczne i daszek nie będą odgniatać się pod naciskiem ciała psa (wiemy, że niektóre z nich lubią kłaść się na daszku), oraz wrócą do pierwotnego kształtu. Jej obicie stanowi wytrzymała na przetarcia bawełna, na której nadrukowano niebiesko-czerwony motyw kwiecisty. Dla kontrastu poduszka wykonano z bawełny w kolorze czerwonym. Jej wsad stanowi duża ilość kulki silikonowej, dzięki czemu jest ona bardzo wygodna, miękka i doskonale chroni psa przed chłodem podłożaBudkę zaprojektowano specjalnie dla psów ras małych do których zaliczamy yorki, chihuahua, maltańczyki oraz ratlerki. 

W razie zabrudzeń legowisko z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. Zaleca się ponadto, by oddzielnie prać legowisko, a oddzielnie poduszkę. 

Zalety budki dla psa:

  • posiada mocny i wytrzymały stelaż 
  • poduszka wypełniona dużą ilością kulki silikonowej
  • w razie zabrudzeń prać można ją w pralce
  • obita wytrzymałą na przetarcia bawełną
  • posiada modny w tym sezonie motyw kwiecisty

Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kanapa dla psa czarna
Cena od: 150.00 zł
Koc cappuccino-brąz
Promocja: 69.00 zł