legowisko dla psa

Lazurowo-czarna budka dla kota

Kod produktu: LEBU 0373
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
Informacje
Niezależnie od tego czy jesteście Państwo właścicielami brytyjczyka, persa, sfinksa, czy dachowca to Waszym zadaniem jest zadabanie o komfort i wygodę czworonoga, który jest pod Waszą opieką. Zainwestowanie w praktyczne akcesoria do pielęgnacji może okazać się pomocne, jednak nie jest to jedyne kryterium, które musi być spełnione, kiedy chcemy być w posiadaniu zdrowego i szczęśliwego kota. Niestety, nadal niewielki odsetek właścicieli kotów uważa, iż kotu potrzebne jest legowisko, w którym będzie spędzać czas. Istnieje bowiem pogląd, iż kot położy się w miejscu dla siebie najbardziej wygodnym, jednak skąd mamy wiedzieć, iż nie wybierze od posłania jeśli nie chcemy dać mu szansy? Sztab specjalistów oraz projektanów naszej firmy przez kilka miesięcy pracował nad tym, aby dokładnie przeanalizować potrzeby tej grupy odbiorców, oraz stworzyć produkt, który spełni ich największe wymagania. Doskonała izolacja od zimna i przeciągów a także ochrona od hałasu, którego koty nienawidzą, to tylko kilka cech widocznego na zdjęciach powyżej legowiska (budki dla kota), której zadaniem jest zadbanie o komfort i wygodę Waszego mruczka. 

Lazurowo-czarna budka dla kota

Stelaż wdocznej na zdjęciach powyżej budki wykonany został wykonany z 3 centymetrowej warstwy pianki poliuretanowej, której głównym zadaniem jest zachowanie odpowiedniej temperatury wewnątrz posłania, a także stworzyć ochronę przed hałasem dobiegającym z zewnątrz, aby zapewnić zwierzęciu nieprzerwany, komfortowy sen. Pianka posiada także funkcję memory, dzięki której potrafi powracać do bazowego kształtu, niezależnie od siły nacisku oraz czasu, z jakim była nieprawidłowo użytkowana. Zdolność ta sprawdza się doskonale np. podczas podróży, gdy legowisko wyląduje na dnie bagażnika, to po wyjęciu jest gotowe do użycia. Obicie stworzono z miękkiego i delikatnego w futerka minky w kolorze lazurowym, które jest odporne na zadrapania i pogryzienia. Wnętrze budki oraz poduszka obszyte zostały przyjemną w dotyku bawełną w kolorze czarnym, co w razem ze wcześniej wymienioną barwą obicia stanowi niezwykłe i ciekawe połączenie. W środku poduszki znajduje się mnóstwo silikonowych kulek, które bezpośrednio odpowiadają za wysoki komfort snu oraz są gwarancją miękkości i sprężystości nawet po kilku praniach. Poduszkę bez problemu można wyjąć w celu np. odświeżenia jej. Wejście do legowiska zostało przyozdobione eleganckim wizerunkiem przedstawiającym głowę kota wykonanym z długiego czarnego futerka, co sprawi, że nikt nie będzie mieć wątpliwości do kogo należy budka.
Budkę dla kota z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temperaturę prania ustawić na maksymalnie 40 stopni Celsjusza, co pomoże zachować sprężystość i miękkość poduszki i stelażu (zarówno poduszkę jak i stelaż można prać osobno). Wirowanie ustawić na maksymalnie 800 obrotów, a następnie odstawić do wyschnięcia.
 

Zalety budy dla kota:

  • elegancka, wygodna i oryginalna
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • doskonale izoluje od hałasu i zimna
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • obszyta miłym w dotyku futerkiem 

Wymiary zewnętrzne budki dla kota:

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Sofa tygrysek
Promocja: 110.00 zł
Legowisko korona malinowa
Cena od: 53.00 zł
Kanapa dla psa różowa
Cena od: 150.00 zł
Sofa żyrafa
Promocja: 110.00 zł