legowisko dla psa

Budka dla kota jasny popiel

Kod produktu: LEBU 0364
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
Informacje
W ciągu ostatnich miesięcy dostawaliśmy od naszych klientów, którzy mają pod swoją opieką kota wiele próśb, aby stworzyć produkt specjalnie dopasowany do potrzeb mruczków, coś nowego, do tej pory niespotykanego. Dlatego, gdy nasi projektanci pochylali się nad pierwszymi rysunkami nowego legowiska to wiedzieli, że musi być to produkt klasy Premium, wykonany z najlepszej jakości materiałów oraz żeby spełniał najważniejsze kocie potrzeby. Koty słyną ze swojej niezależności, dlatego budka, która została stworzona specjalnie z myślą o naszych wąsatych przyjaciołach przede wszystkim zapewnia kotu jego własną, nienaruszoną przestrzeń, w której będzie czuł się bezpieczny. Ważne jest, aby kociak miał miejsce, w którym czuje się niezagrożony, a budka to takich miejsc należy, ponieważ chroni czworonoga nie tylko przed hałasem, ale i także pozwala utrzymać stałą temperaturę wewnątrz co przekłada się na wysoki komfort wypoczynku.

Budka dla kota jasny popiel

Stelaż budki wykonany został z grubej, 3 centymetrowej warstwy pianki poliuretanowej, która ma za zadanie utrzymanie odpowiedniej temperatury dla śpiącego kota. Dodatkowo, tworzy ona także swego rodzaju barierę, która redukuje poziom hałasu dochodzącego z zewnątrz. Pianka posiada funkcję memory, którą zawdzięcza swojej budowie, a jej działanie polega na powracaniu do bazowego kształtu, niezależnie od siły z jaką była odkształcona. Zdolność ta niezwykle sprawdza się w przypadku transportu posłania, ponieważ może wylądować nawet na dnie bagażnika, a po wyjęciu będzie gotowa do użycia. Obicie natomiast stworzono z miękkiego i praktycznego materiału minky w kolorze jasnopopielatym. Powoduje to, że całość prezentuje się schludnie i elegancko, a w dodatku tworzywo to jest odporne na zadrapania i pogryzienia. Jest bardzo przydatna zdolność w przypadku budki dla kota. Wnętrze posłania oraz poduszka obszyte zostały aksamitną, fioletową bawełną, która w połączeniu z całością nadaje ciekawego, ekstrawaganckiego wyglądu. Poduszkę można swobodnie wyjąć w przypadku zabrudzenia. W środku poduchy znajduje się masa silikonowych kulek, które zapewnią miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach, dzięki czemu mogą być Państwo spokojni o komfortowy sen swojego zwierzaka. Co więcej wejście do budki zostało ozdobione wizerunkiem przypominającym kota, a stworzone zostało z długiego, fioletowego futra.
 
Decydując się na nasz najnowszy produkt, dobrze jest znać kilka wskazówek dotyczących utrzymania legowiska w czystości. Ważnym jest, aby temperatura prania nie przekraczała 40 stopni Celsjusza. Wirowanie najlepiej ustawić na maksymalnie 800 obrotów, a następnie odstawić do swobodnego wyschnięcia. Poduszkę można prać osobno, w razie chęci jej odświeżenia.

Zalety budki dla kota:

  • stworzona, aby spełniać potrzeby najbardziej wymagających mruczków
  • staje się bezpiecznym schronieniem dla kota
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • możliwość prania w pralce
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • obszyta futerkiem przedstawiającym głowę kota

Wymiary zewnętrzne budki dla kota:

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39
Ważne: wymiary legowiska dla kota są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również