legowisko dla psa

Budka dla kota ecru

Kod produktu: LEBU 0363
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
Informacje
Wszyscy doskonale wiemy jak dziwne może być zachowanie kota, jednakże wszystko można wyjaśnić jednym prostym stwierdzeniem, iż kociaki to niezależne i indywidualne zwierzęta bardzo ceniące prywatność i bezpieczeństwo. Analiza tego zachowania oraz prośby klientów, którzy pod swoimi skrzydłami mają kilku mruczków skłoniły nas do zaprojektowania i stworzenia nowej kolekcji specjalnie dla naszych kocich przyjaciół, które będzie dla nich bezpiecznym schronieniem przed hałasem dobiegającym z zewnątrz. Nasze legowiska są wykonane z najlepszej jakości materiałów co przekłada się na wysoką jakość snu oraz relaksu, a także gwarantuje Państwa stuprocentową satysfakcję oraz pewność, że zwierzak pokocha drzemać w swoim nowym domku.

Budka dla kota ecru

Stelaż legowiska został wykonany z pianki poliuretanowej o grubości 3 centymetrów, której główną zaletą jest fakt, iż stanowi ona świetną izolację od hałasu dochodzącego z zewnątrz, co pomaga kotu zachować niezagrożony niczym sen. Dodatkowo pianka posiada funkcję memory, która pozwala jej powracać do bazowego kształtu niezależnie od siły nacisku. Jest to niezwykle przydatna cecha np. podczas podróży, ponieważ legowisko przygniecione, po wyjęciu z bagażnika będzie gotowe do użycia. Obicie stworzone zostało z miękkiego materiału minky w kolorze ecru, który świetnie wpasowuje się we współczesne wystroje mieszkań. Warto dodać, że materiał ten jest odporny na zadrapania czy pogryzienia co sprawia, że kocie pazury nie stanowią dla niego większego zagrożenia. Wnętrze budki zostało obszyte miękką, brązową bawełną, która jest niezwykle delikatna i przyjemna w dotyku. Poduszka została obszyta tym samym materiałem co wewnętrzna część legowiska, natomiast w jej wnętrzu znajduje się masa silikonowych kulek, dzięki którym poducha zachowuje miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Istnieje możliwość swobodnego wyjęcia poduszki z budki, co znacznie ułatwia utrzymanie całości w czystości. Dbając o walory estetyczne wejście do legowiska zdobi wizerunek przedstawiający głowę kota wykonany z długiego, brązowego futerka, który nadaje całości efekt kontrastu.
Jeśli zdecydują się Państwo na zakup naszego produktu, to warto znać kilka porad, które pomogą w utrzymaniu całości w czystości. Temperatura prania nie powinna być wyższa niż 40 stopni Celsjusza, ponieważ pomoże to zachować miękkość i delikatność legowiska. Wirowanie ustawić maksymalnie na 800 obrotów, potem zostawić do swobodnego wyschnięcia. Poduszkę można prać osobno, w razie chęci jej odświeżenia.

Zalety budki ecru dla kota:

  • chroni przed zimnem lub przeciągami
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • doskonale zaprojektowana i precyzyjnie wykonana
  • zapewnia bezpieczny sen tłumiąc hałas
  • posiada wyciąganą poduszkę
  • możliwość prania w pralce

Wymiary zewnętrzne budki dla kota:

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39
Ważne: wymiary legowiska dla kota są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również