legowisko dla psa

Budka dla kota ciemny popiel

Kod produktu: LEBU 0362
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
130.00 szt
Informacje
Każdy nasz produkt jest tworzony z pasją oraz z jak najlepszych dostępnych na rynku materiałów, co przekłada się na Państwa stuprocentową  satysfakcję i zadowolenie. Naszym zadaniem jest tworzyć legowiska najwyższej jakości, które spełnią najważniejsze potrzeby czworonogów. W ciągu ostatnich miesięcy otrzymywaliśmy wiele próśb od naszych klientów, którzy są właścicielami kotów o stworzenie ekskluzywnego produktu specjalnie dla ich podopiecznych, który nie dość, że będzie praktyczny, to także zachwyci szykiem i elegancją. Tak oto powstała nowa kolekcja budek zaprojektowanych specjalnie dla mruczków, które zapewnią bezpieczne schronienie przed hałasem i zapewnią komfortową temperaturę wewnątrz legowiska. Jesteśmy pewni, że zarówno Państwo, jak i Wasi koci towarzysze pokochacie tą innowacyjną serię tak jak my sami jesteśmy pod wrażeniem tego, jak doskonale prezentują się nasze nowe kocie budki.

Budka dla kota ciemny popiel

Stelaż budki stworzono z grubej na 3 centymetry pianki poliuretanowej, która za zadanie ma zachować komfortową temperaturę wewnątrz legowiska oraz stworzyć barierę chroniącą drzemiącego kota przed dźwiękami z zewnątrz. Pianka, dzięki swojej strukturze posiada funkcję memory, która potrafi powracać do pierwotnego kształtu, niezależnie od siły nacisku. Jest to niezwykle przydatna cecha podczas podróży, ponieważ posłanie, nawet przygniecione po wyjęciu jest od razu gotowe do użycia. Do wykonania obicia wykorzystano miękkie i praktyczne futerko minky w kolorze ciemnopopielatym, które jest w stanie wytrzymać starcie z kocimi pazurami lub zębami, a doskonale wiemy jak mruczki lubią drapać swoje rzeczy. Dodatkowo kolorystyka świetnie dopasowuje się do wystroju Waszego mieszkania. Zarówno wnętrze budki, jak i poduszka zostały obszyte delikatną i przyjemną w dotyku bawełną w kolorze jasnopopielatym. Wewnątrz poduszki znajduje się spora ilość silikonowych kulek, które odpowiadają za miękkość poduchy oraz sprężystość nawet po kilu praniach. Poduszkę można bez przeszkód wyjąć z budki i odświeżyć w razie potrzeby. Zwracając uwagę na atrakcyjność legowiska wejście do niego zdobi śliczny wizerunek głowy kota wykonany z długiego szarobrązowego futerka, co wzbogaca posłanie o elegancję i szyk.
 
Wybierając nasz produkt dobrze jest wiedzieć kilka przydatnych wskazówek, które znacznie wspomogą proces utrzymania budki w czystości. Temperatura prania ustawić na maksymalnie 40 stopni Celsjusza, co pomoże zachować sprężystość i miękkość poduszki i stelażu (zarówno poduszkę jak i stelaż można prać osobno). Wirowanie ustawić na maksymalnie 800 obrotów, a następnie odstawić do wyschnięcia.

Zalety ciemnopopielatej budki dla kota:

  • doskonale zaprojektowana i precyzyjnie wykończona
  • chroni kociaka przed zimnem czy przeciągami
  • możliwość prania w pralce
  • zapewnia niezagrożony i komfortowy sen
  • obszyta futerkiem przedstawiającym głowę kota
  • posiada wyciąganą poduszkę

Wymiary zewnętrzne budki dla kota:

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również