legowisko dla psa

Amarantowo-różowa budka dla kota

Kod produktu: LEBU 0372
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
145.00 szt
Informacje
Jeżeli jesteście Państwo w posiadaniu kota, to zapewne jesteście świadomi faktu, iż zwierzęta te lubią chodzić swoimi ścieżkami i do niczego nie dadzą się zmusić. Prawda jest taka, że koty albo się kocha, albo nienawidzi, ponieważ jest to typ zwierzęcia o bardzo specyficznych cechach, które nie wszystkim będą pasować. Jeśli szukacie Państwo towarzysza, który będzie niezależny, a przy tym elegancki i dostojny to kot jest dla Was idealny, w innym przypadku może okazać się, że różnica charakterów oraz inne priorytety sprawią, iż ciężko będzie Wam się dogadać z tym czworonogiem. Jeśli jednak jesteście już właścicielami kota to z pewnością rozumiecie, iż zwierzęta te cenią sobie komfort oraz wygodę ponad wszystko, dlatego też często odpoczywać będą w miejscach miękkich, dogodnych oraz dobrze doświetlonych. Kociaki ponad wszystko cenią sobie jednak ciszę, spokój i ciepło, dlatego też idealnym produktem dla nich będzie jedna z oferowanych przez nas budek dla kota, których zadaniem jest izolacja zwierzęcia od zimna, przeciągów, oraz hałasu, którego czworonogi te wręcz nie znoszą.

Amarantowo-różowa budka dla kota 

Bazę posłania stanowi 3 centymetrowa warstwa pianki poliuretanowej, która posiada funkcję memory. Dzięki niej struktura pianki potrafi powracać do bazowego kształtu niezależnie od siły nacisku oraz czasu nieprawidłowego użytkowania. Funkcja ta świetnie sprawdza się podczas np. transportu legowiska, ponieważ nawet jeśli zostanie przygniecione przez jakiś ciężki przedmiot, to po wyjęciu jest od razu gotowe do użycia. Dodatkowo, zadaniem ścianek jest zapewnienie ochrony przed hałasem dobiegającym z zewnątrz oraz izolacja od zimna i przeciągów panujących w mieszkaniu. Obicie stworzone zostało z miękkiego i delikatnego futerka minky w kolorze amarantowym, który nadaje całości niepospolity wygląd. Bardzo ważną cechą owego materiału jest fakt, iż jest on odporny na zadrapania lub pogryzienia, co w przypadku legowiska dla kota jest wielkim atutem. Wnętrze budki dla kota zostało obszyte ciepłą bawełną w kolorze różowym. Do obszycia poduszki wykorzystano dokładnie ten sam materiał, co w połączeniu z kolorem malinowym stanowi ciekawy wariant kolorystyczny. Wewnątrz poduszki znajduje się masa silikonowych kulek, które gwarantują miękkość i sprężystość nawet po kilku praniach. Warto dodać, że poduszka dzięki swojej delikatności bezpośrednio przekłada się na wysoki komfort snu mruczka oraz jest wyciągana, co znacznie ułatwia utrzymanie jej w czystości. Wejście do budki ozdabia wizerunek przedstawiający głowę kota. Ten piękny wzór wykonany został z długiego futerka w kolorze bladego różu, który dopełnia doskonałą kolorystykę produktu.
Budkę dla kota z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać o tym by temperaturę prania ustawić na maksymalnie 40 stopni Celsjusza, co pomoże zachować sprężystość i miękkość poduszki i stelażu (zarówno poduszkę jak i stelaż można prać osobno). Wirowanie ustawić na maksymalnie 800 obrotów, a następnie odstawić do wyschnięcia.
 

Zalety budy dla kota:

  • oryginalna, wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • elegancka i ekstrawagancka
  • miękka, wygodna i miła w dotyku
  • posiada wyciąganą, dwustronnie obszytą poduszkę
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • przyozdobiona wizerunkiem kota na wejściu
  • doskonale izoluje od zimna, przeciągów oraz hałasu

Wymiary zewnętrzne budki dla kota:

  • Szerokość (cm): 39
  • Długość (cm): 44
  • Wysokość (cm): 39
Ważne: wymiary legowiska są wymiarami zewnętrznymi, szacunkowymi - mogącymi odbiegać do ok 2 cm.
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również