legowisko dla psa

Zimowa torba brązowo-niebieska dla małego psa

Kod produktu: INTO 0277
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
170.00 szt
Informacje

Wymagającym właścicielom małych psów takich jak yorki lub ratlerki czasami naprawdę trudno jest sprawić przyjemność, bowiem otaczając swoje psy szczególnym uwielbieniem kupują im markowe ubrania oraz najdroższe kosmetyki. Ale zawsze można ich zaskoczyć wysmakowaną torbą, w której mogą transportować swój najdroższy skarb – kochanego pieska z którym trudno się im rozstać nawet na pięć minut. 

Jej zewnętrzną stronę zdobi delikatne w dotyku futro w kolorze czekoladowym, natomiast od wewnętrznej strony torbę uszyto z mocnej bawełny w kolorze turkusowym. Posiada specjalne wycięcie przez które nasz piesek może wystawić głowę i obserwować co się dzieje wokół niego. Całość torby wypchana została specjalną włókniną, chroniącą czworonoga przed mrozem. Torba posiada specjalną smyczkę, którą przypina się do obroży po to aby zabezpieczyć psa przed niekontrolowanym wyskoczeniem. Po obu stronach transportówki wyhaftowany został turkusową nicią wizerunek czaszki ze skrzyżowanymi piszczelam. 

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w pralce automatycznej, należy jednak pamiętać o tym, by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie. 

Zalety torby dla psa:

  • poręczna i bardzo wygodna
  • idealna na chłodne pory roku
  • doskonale chroni przed chłodem
  • nadaje się do prania w pralce
  • przyozdobiona haftem
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również