legowisko dla psa

Torba dla pudelka

Kod produktu: INTO 0285
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Panterkowy wzór zdobywa coraz większą popularność. Na wagę złota są więc wszelkiego rodzaju dodatki, które choć odrobinę nawiązują do tego motywu. Nie ma się więc co dziwić, że panterka coraz częściej stosowana jest w branży zoologicznej gdzie wykorzystuje się ją do stylistycznego ożywienia niektórych akcesoriów. Tak też stało się w przypadku torby, która zaprojektowana została przez naszych stylistów. Bardzo ważne było dla nas by poza tym, że ułatwi ona transport psa, to by swoim wyglądem przypominała torbę, z której damska część naszych klientów korzysta na codzień. 

W omawianym przypadku jako materiału wierzchniego użyto beżowej bawełny, która jest niezwykle wytrzymała oraz odporna na przetarcia. Aby ożywić całość jego wnętrze, górny rant, oraz spód obito futerkiem z nadrukiem czarno-beżowych cętek pantery. Stelaż transportówki jest bardzo wytrzymały, ponieważ wykonany został z grubego bloku pianki poliuretanowej, która posiada funkcję Memory, znaczy to, że nawet po długim okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki powrócą do pierwotnego kształtu. Torba została wyposażona ponadto w krótką smyczkę, która przypięta do obróżki psa, uniemożliwi mu wyskoczenie z jej wnętrza. Produkt posiada parę uchwytów nośnych, które wykonane zostały z czarnej taśmy nylonowej. Średniej długości pasy umożliwiają noszenie torby zarówno w dłoni jak i na ramieniu.

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety torby dla psa:

  • lekka, poręczna i wygodna
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma mocny i wytrzymały stelaż
  • dostępna w dwóch rozmiarach
  • ma otwór przez który piesek może obserwować co interesującego dzieje się na zewnątrz

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Kanapa dla psa fioletowa
Cena od: 150.00 zł
Sofa żyrafa
Cena od: 140.00 zł
Budka letnia
Cena od: 130.00 zł