legowisko dla psa

Torba dla psa różowa

Kod produktu: INTO 0286
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Torba dla psa to innowacyjne rozwiązanie, które umożliwia właścicielom szybsze przemieszczanie się ze swoim pupilem. Ważne jest ponadto to, iż swoim wyglądem niczym nie różni się od toreb, z których na codzień korzystają właścicielki małych psów. Zaprezentowany przez nas model torby to wygodne miejsce wypoczynku oraz idealny punkt obserwacyjny dla yorka lub innego małego pieska, którego waga nie powinna przekraczać 4-5 kg.

Torba z zewnętrznej strony obszyta została dwoma rodzajami tkanin. Większą część powierzchniowo zajmuje lekko połyskliwa satyno-bawełna w kolorze popielatym na której nadrukowano różową kratkę. Górna część oraz otwór przez który nasz pupil obserwować może otoczenie wykończone zostały miłym w dotyku futerkiem koloru jasnoróżowego. Również wnętrze torby wyściełane zostało tym samym materiałem, dzięki czemu psu, który podróżuje w torbie będzie bardzo wygodnie i miękko. Stelaż legowiska powstał dzięki wykorzystaniu grubego bloku pianki poliuretanowej, która posiada funkcję Memory, znaczy to tyle, że nawet po długim okresie użytkowania powróci on do pierwotnych kształtów. Wewnątrz znajdziecie Państwo także krótką smyczkę, która przypięta do obroży psa, uniemożliwi mu wyskoczenie z jej wnętrza, oraz niewielką kieszonkę na przysmaki dla psa, lub portfel.

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety torby dla psa:

  • oryginalna i bardzo ładna
  • lekka i poręczna
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma mocny i wytrzymały stelaż
  • ma otwór przez który piesek może obserwować co interesującego dzieje się na zewnątrz

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również