legowisko dla psa

Torba dla psa moro

Kod produktu: INTO 0322
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
85.00 szt
Informacje

Wydawać by się mogło, że zwolennicy wzorów moro to raczej właściciele psów ras dużych, mocnych i nierzadko groźnych. A jednak nic bardziej mylnego... Posiadacze yorków, maltańczyków czy chihuahua równie intensywnie poszukują garderoby właśnie we wzorach, można powiedzieć, wojennych. Tylko pytanie nasuwa się dlaczego? Odpowiedzi może być kilka: może dla przekory, albo dla dobrej zabawy. Inni może zwyczajnie po to aby psia garderoba nie rzucała sie bardzo w oczy podczas spacerów czy podróży. Tak czy owak powodów jest wiele, a intencją załogi York Group nie jest ich odgadywanie, a raczej zaspokojenie potrzeb każdego klienta. Zatem przedstawiona na zdjęciu torba moro skierowana jest właśnie do tej grupy klientów, którzy nie lubią krzykliwych i jaskrawych kolorów i ornamentów, a raczej wolą spokojne, zlewające się z odcieniami środowiska naturalnego.

Przedstawiona na zdjęciu torba transportowa wykonana jest w całości z grubej, stabilnej gąbki co zapenia psu poczucie bezpieczeństwa podczas podróży. Z dwóch stron obszyta jest nieprzemakalnym ortalionem ( z zewnętrznej w kolorystyce moro, od wewnątrz czerni ). Dodatkowo na zewnątrz posiada małą kieszonkę na tzw. " drobiazgi ". Transporter ma wszyte średniej długości "uszy nośne" co umożliwia noszenie go zarówno na ramieniu, jak i w dłoni.  Na górnym rancie ma wszyty zamek błyskawiczny co usprawnia szybkie wkładanie i wyciąganie z niej Pupila. Torba ta została zaprojektowana z przeznaczeniem dla ras małych i średnich ( max do 4-5 kg ), takich, jak yorki, maltańczyki, pudle, kundelki oraz innych, mieszczących się w tym przedziale wagowym. Jest to bardzo praktyczna, a zarazem niebanalna torba, która na pewno zachwyci swoim wyglądem niejednego właściciela psa.

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w niskiej temp. w pralce automatycznej, ustawiając program na niskie wirowanie.

Zalety torby dla psa:

  • stabilna i bardzo poręczna
  • praktyczna , a zarazem elegancka i nietuzinkowa
  • posiada krótką smyczkę, którą można przypiąć do obroży psa
  • można ją prać w pralce automatycznej w 40 stopniach Celcjusza i wirować na 400 obrotach

 

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Sofa tygrysek
Cena od: 140.00 zł