legowisko dla psa

Popielaty transporter torba dla psa lub kota

Kod produktu: INTO 0341
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Gdybyśmy zadali Państwu pytanie, czy jesteście w 100% zadowoleni z skippra, którym transportujecie swojego czworonoga do weterynarza, czy chociażby do znajomych, czy rodziny, to zapewne część z Was odpowiedziałaby, że nie do końca. Możecie sobie zadawać w tej chwili pytanie, skąd możemy to wiedzieć? Odpowiedź jest bardzo prosta, sami jesteśmy posiadaczami kilku czworonogów, które bardzo często transportujemy, dzięki czemu mamy dokładny ogląd na to, jak czują się one zamknięte w transporterze. Dla wielu z Państwa przewożenie psa w klatce może okazać się niezwykle praktyczne i wygodne, dla kogoś innego może być jednak zupełnie inaczej. Przede wszystkim pies, który przebywa w zamknięciu nie tylko czuje się niekomfortowo, ale jest skrępowany i ograniczony, ponadto wielu psom przebywanie w klatce kojarzy się tylko i wyłącznie z weterynarzem, za którym większość zwierząt nie przepada. Chcąc nieco zmienić pogląd psów i kotów na podróżowanie, oraz zachęcić Was, właścicieli do częstszego przebywania ze swoim pupilem, nasi najlepsi projektanci zdecydowali się zaprojektować ekstrawaganckie i praktyczne torby dla małych zwierząt, które ułatwią Wam podróżowanie z psem nie tylko do weterynarza, ale także do galerii handlowej, czy na zakupy. Nasza torba została uszyta w taki sposób, by nie krępować zwierzęcia, dawać mu poczucie bezpieczeństwa, oraz podkreślać niepowtarzalny styl właściciela. 

Widoczna na zdjęciach powyżej torba dla psa lub kota uszyta została z naturalnych materiałów, które dają zwierzęciu poczucie wyjątkowego komfortu oraz wygody. W omawianym przypadku do jej stworzenia wykorzystaliśmy jeden typ materiału, jednak w różnych kolorach tak by doskonale przyozdobić całość. Jednak w pierwszej kolejności chcielibyśmy się skupić na omówieniu stelażu produktu, który wpływa na komfort zwierzęcia - wykonany on bowiem został z bloku pianki poliuretanowej, która posiada tak zwaną funkcję Memory, znaczy to tyle, że nawet po długim okresie nieprawidłowego wykorzystywania ścianki boczne wrócą do pierwotnego kształtu. Za obicie posłużyło nam oryginalne i ekstrawaganckie futerko o strukturze małych wypustek w kolorze stalowym. Aby dobrze skontrastować całość, zdecydowaliśmy się na przyozdobienie górnego rantu oraz wnętrza torby materiałem o tej samej fakturze, jednak w kolorze jasnego popielu. Dzięki zastosowaniu takiego połączenia nasz produkt jest nie tylko ładny, ale także praktyczny, ponieważ doskonale kryje wszelkie zabrudzenia związane z wykorzystaniem produktu w sezonie jesienno-zimowym. Omawiany produkt wyposażony został także w niewielkich rozmiarów smyczkę, którą przypina się do obroży, bądź szelek zwierzaka. Jej zadaniem jest niedopouszczenie do tego, że czworonóg sam wyskoczy z torby i zrobi sobie krzywdę. Dbając o wygląd całości zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla pieska (haft "the Prince sleeps here"), istnieje także możliwość naszycia haftu dla suczki ("the Princess sleeps here"). O tym, na jaki haft zdecydowaliście się Państwo prosimy poinformować nas w komentarzu do zamówienia.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Nasza nowa torba dostępa jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszą torbę proponujemy szczeniakom oraz pieskom, które ważą nie więcej niż 1,5 kg natomiast większą doradzamy czworonogom o wadze do 4-5 kg. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi komfortową i bezpieczną podróż.

Zalety torby dla psa: 

  • posiada elegancki haft
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • uniesie psa ważącego nawet 5 kg
  • posiada mocne pasy nośne
  • doskonale izoluje czworonoga od zimna oraz hałasu
  • poręczna i bardzo praktyczna
  • posiada mini smycz uniemożliwiającą psu wyskoczenie ze środka
  • nadaje się do prania w pralce automatycznej

 

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: