legowisko dla psa

Popielato-różowa torba dla małego psa lub kota

Kod produktu: INTO 0386
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Jeśli należycie Państwo do osób, które chętnie podróżują ze swoimi pupilami oraz cenicie sobie komfort na najwyższym poziomie i nieskazitelny design to widoczny na zdjęciach powyżej produkt z pewnością Was zainteresuje. Jako właściciele niewielkich czworonogów przez dłuższy okres czasu zastanawialiśmy się w jaki sposób bezpośrednio wpłynąć na komfort i wygodę naszych psów i kotów aż w końcu doszliśmy do wniosku, iż chcemy zaprojektować dodatek, który będzie lepszym zamiennikiem typowych transporterów (skipprów). Dzięki współpracy z naszymi najlepszymi projektantami i krawcami udało nam się stworzyć elegancką, popielato-różową torbę dla małego psa lub kota. Opisywany produkt to nie tylko klasa sama w sobie, ale przede wszystkim zdecydowane ułatwienie jeśli jesteśmy w posiadaniu czworonoga, który uwielbia spędzać z nami czas i najchętniej nie zostawałby sam w domu. Nasza torba umożliwia także wejście ze swoim zwierzakiem do galerii handlowej, czy sklepu, ponieważ Wasz pies czy kot będzie dobrze zabezpieczony i odizolowany od potencjalnie rozpraszających go bodźców. 

Popielato-różowa torba dla małego psa lub kota

Widoczny na zdjęciach powyżej produkt został wykonany w taki sposób, aby umożliwić czworonogom jak najlepszy odpoczynek. Specjalna forma oraz odpowiedni dobór materiałów sprawią, że Wasz pupil będzie mógł komfortowo rozłożyc się wewnątrz transportera. Ścianki boczne spania wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki tapicerskiej i obite popielatym, miłym w dotku futerkiem, które posiada strukturę małych wybojów (jest to futerko minky). Dzięki takiej fakturze odpoczynek w posłaniu będzie bardzo komfortowy. Górny rant, oraz wnętrze torby przyozdobiliśmy jasnoróżowym, futerkiem, które również posiada strukturę małych min. Wykorzystanie takich, a nie innych materiałów z pewnością przełoży się na komfort czworonoga, który doceni to kładąc znużoną snem główkę na jednej ze ścianek. W środku nosidełka znajduje się ponadto niewielka smycz, która przypięta do obróżki, bądź szelek pieska uniemożliwi mu wyskoczenie z niejDbając o elegancki wygląd, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), istnieje jednak możliwość zmiany i stowrzenia posłania dla pieska z haftem "The Prince sleeps here". Informację o tym, na jaki wzór zdecydowaliście się Państwo prosimy podać w komentarzu do zamówienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi komfortową i bezpieczną podróż.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Nasza nowa torba dostępa jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszą torbę proponujemy szczeniakom oraz zwierzakom, które ważą nie więcej niż 1,5 kg natomiast większą doradzamy czworonogom o wadze do 4-5 kg. 

Zalety torby dla psa: 

  • wygodna, poręczna i lekka
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów 
  • przyozdobiona eleganckim i ładnym haftem
  • zdecydowanie ułatwia podróżowanie z czworonogiem
  • wyposażona jest w mini smyczkę
  • łatwa do utrzymania w czystości

 

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również