legowisko dla psa

Popielata torba dla chihuahua York Design

Kod produktu: INTO 0280
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Coraz większe zainteresowanie torbami dla małych piesków dało nam, właścicielom również niewielkich psów do myślenia. Zaczęliśmy dokładnie analizować wszelkie potrzeby czworonogów i doszliśmy do wniosku, że torba to idealne rozwiązanie dla właścicieli, którzy chcieliby mieć ze sobą swojego czworonoga nawet podczas zakupów w supermarkecie. Istotnym jest również to, że transportówki posłużyć mogą również jako posłania, kiedy przewozić będziemy naszego pupila samochodem. 

Wygląd i funkcjonalność widocznej na zdjęciach powyżej torby jedynie pozytywnie wpływają na jej odbiór. To od Państwa zależy, w jaki sposób i gdzie będziecie ją wykorzystywać. Z naszej strony możemy jedynie zagwarantować, że do produkcji wszystkich toreb wykorzystaliśmy materiały najwyższej jakości, tak by produkty, z których korzystacie posłużyły Wam co najmniej przez kilka sezonów. Opisywana torba to klasa i szyk sama w sobie. Prosta forma przyozdobiona została ciekawym kwiatowym deseniem oraz logo firmy. Transportówkę uszyto z lekko połyskującego, popielatego materiału, a całość wykończono srebrnymi dodatkami. Wewnątrz torby znajdziecie Państwo małą poduszkę, oraz mini smyczkę, która przypięta do obroży psa, uniemożliwi mu wyskoczenie z torby.

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety torby dla psa:

  • poręczna i łatwa w obsłudze
  • wyposażona w mini smyczkę
  • lekka i wygodna
  • nadaje się do prania w pralce
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również