legowisko dla psa

Niebieska torba dla chińskiego grzywacza

Kod produktu: INTO 0287
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Nasza firma to czołowy producent akcesoriów dla psów małych i średnich gabarytów, od wielu lat staramy się podążać za najnowszymi trendami i wprowadzać innowacje do naszej oferty. Coraz większą popularnością cieszyć się zaczęły torby, w ktorych przenosić możemy naszego czworonoga. Widoczny na zdjęciu powyżej wariant to opcja dla właścicieli, którzy cenią sobie przede wszystkim świeżość i oryginalność.

Niebiesko-czarna torba transportowa wyprodukowana została z wysokiej jakości materiałów, które doskonale sprawdzają trudnych warunkach, gdzie najczęściej tkanina narażona jest na otarcia bądź też zadrapania. Górny rant torby transportowej obszyliśmy błękitnym futerkiem, przez co całość zyskała zdecydowanie na wyglądzie. Również jej wnętrze obite zostało tym samym futerkiem, dzięki czemu pieskowi w niej drzemiącemu będzie tak wygodnie, jak w tradycyjnym legowisku. Aby nieco usztywnić całą konstrukcję produktu pomiędzy obiema tkaninami (na zewnątrz bawełna, od wewnątrz futerko) umieściliśmy gruby płat pianki poliuretanowej, która dodatkowo amortyzuje wszystkie naprężenia lub uderzenia jakie mogą wystąpić podczas transportu psa. W środku torby znajdziecie Państwo także średniej długości smyczkę, która przypięta do obróżki psa, uniemożliwi mu wyskoczenie z torby

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety torby dla psa:

  • wygodna i miękka
  • poręczna i lekka
  • nadaje się do prania w pralce
  • ma mocny i wytrzymały stelaż
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • wyposażona w mini smyczkę
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Miętowo-stalowa torba dla psa
Cena od: 140.00 zł
Czarna torba dla psa korona
Cena od: 150.00 zł
Kanapa dla psa różowa
Cena od: 150.00 zł
Budka pomarańczowa kratka
Cena od: 130.00 zł