legowisko dla psa

Miętowo-stalowa torba dla psa

Kod produktu: INTO 0342
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Odpowiednie przygotowanie swojego czworonoga do podróży to już połowa sukcesu! Dlatego też zachęcamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą ofertą, w której dostępnych jest kilkanaście wariantów eleganckich i praktycznych toreb dla psa, które ułatwią podróżowanie nie tylko Wam, ale przede wszystkim Waszym ukochanym czworonogom, których to komfort liczy się szczególnie dla nas, producentów ubranek i akcesoriów. Od wielu lat staramy się produkować nie tylko praktyczne legowiska, czy odzienie dla zwierząt, ale także akcesoria, które ułatwiłyby im codzienne życie. Jednym z nich jest właśnie torba, dzięki której Twój pies lub kot już nigdy nie będzie musiał być ograniczony w niewielkim skipprze. Szereg zabezpieczeń, na który się zdecydowaliśmy, oraz odpowiedni dobór materiałów i półproduktów wpływa nie tylko na wygląd produktu, ale przede wszystkim na wygodę zwierzęcia, które w torbie będzie przebywać. Mamy więc nadzieję, iż jedna z naszych toreb podbije serca Waszych czworonogów, tak jak podbiła naszych. Szczerze możemy się przyznać, iż nasze koty zrezygnowały z legowisk właśnie na rzecz toreb, które zapewniają im poczucie bezpieczeństwa i spokoju. 

Nasza innowacyjna torba transportowa dla psa powstała dzięki zestawieniu ze sobą dwóch tkanin futerkowych, tak by pupil z niej korzystający miał pełen komfort i wygodę, oraz by był doskonale chroniony przed niedogodnymi warunkami atmosferycznymi. Zewnętrzną stronę torby zdobi miętowe futerko minky, które dzięki swojej fakturze sprawia, że transporterek jest nie tylko przyjazny dla oka, ale także miły w dotyku i przytulny. Górny rant oraz wewnętrzna strona torby uszyta została z tego samego typu materiału, jednak w kolorze stalowym, dzięki czemu produkt stanowi doskonałą, zamkniętą całość. Nie zostanie to bez znaczenia dla Państwa pieska, kiedy znużony snem położy on swoją główkę na oparciu. Średniej długości uchwyty torby wykonane zostały ze specjalnej taśmy nośnej, która może utrzymać udźwig kilkunastu kilogramów. Wewnątrz produktu znajdą Państwo miękką i niezwykle wygodną poduszeczkę na której piesek może uciąć sobie słodką drzemkę podczas transportu. Omawiany produkt wyposażony został również w specjalną mini smycz, którą przypina się chihuahua do obroży. Jej zadaniem jest zabezpieczenie pupila przed niespodziewanym wyskoczeniem ze środka torby. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości haftu na ściance bocznej. Na widocznych na zdjęciach poniżej zdjęciach możecie Państwo zauważyć wariant dla pieska ("Prince sleeps here"), ale na Państwa życzenie możemy stworzyć także legowisko dla suczki (z haftem "The Princess sleeps here"). Informację o tym, jaki haft wybraliście Państwo prosimy przekazać nam w komentarzu do zamówienia.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Nasza nowa torba dostępa jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszą torbę proponujemy szczeniakom oraz pieskom, które ważą nie więcej niż 1,5 kg natomiast większą doradzamy czworonogom o wadze do 4-5 kg. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi komfortową i bezpieczną podróż.

Zalety torby dla psa: 

  • wykonana z najwyższej jakości materiałów i półproduktów
  • doskonale izoluje zwierzę przed zimnem i wiatrem
  • wyposażona w mini smyczkę
  • nadaje się do prania w pralce w niskiej temp.
  • można z niej korzystać zarówno w lecie, jak i w zimie
  • przyozdobiona eleganckim haftem
  • stanowi barierę izolującą przed hałasem

 

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: