legowisko dla psa

Czarno-czerwona torba dla shih tzu lub innego małego psa

Kod produktu: INTO 0387
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Jeśli zastanawiacie się Państwo w jaki sposób bezpośrednio wpłynąć na komfort i wygodę swojego czworonoga podczas podróży, to w dniu dzisiejszym poznacie rozwiązanie tego problemu. Naszym zadaniem jako projektantów oraz twórców legowisk i akcesoriów dla zwierząt jest ciągła praca nad tym aby poprawić sytuację psów i kotów. Nasza wrażliwość nie pozwala nam przejść obojętnie obok krzywdy zwierząt, dlatego od wielu lat zajmujemy się promowaniem idei, iż zwierzęta powinny być traktowane jak członkowie rodziny. Każdy pupil, niezaleznie od swoich gabarytów potrzebuje odpowiedniej ilości uwagi, czy kilku akcesoriów, których zadaniem jest ułatwienie zwierzęciu codziennego funkcjonowania. Jednym z takich produktów jest także widoczna na zdjęciach powyżej czarno-czerwono torba, która sprawdzi się w domu, w którym mieszka ceniący sobie podróże i wspólny czas z właścicielem pupil. Jej specjalnie wykrojona forma oraz odpowiednio dobrane materiały zagwarantują Waszemu psu komfort na najwyższym poziomie. 

Czarno-czerwona torba dla shih tzu lub innego małego psa

Przedstawiony na zdjęciach powyżej produkt został wykonany w taki sposób, aby umożliwić czworonogom jak najlepszy odpoczynek. Ścianki boczne spania wykonane zostały z 3 centymetrowej pianki poliuretanowej, która doskonale izolować będzie zwierzę od zimna, oraz hałasu, a jej konstrukcja stworzona w taki sposób, by pies taki jak shih tzu mógł spokojnie rozprostować łapki. Fakt, iż pianka ta posiada takie cechy sprawi, że Wasz pupil będzie się czuł nie tylko komfortowo, ale także bezpiecznie. Obicie nosidełka powstało dzięki wykorzystaniu dwóch eleganckich tkanin - czanego, oraz czerwonego futerka minky, których struktura nie jest gładka, a przyozdobiona dużą ilością niewielkich wypustek, dzięki czemu całość nie tylko wygląda oryginalnie, ale przede wszystkim jest miła w dotyku i bardzo wygodna dla zwierzęcia. W środku nosidełka znajduje się ponadto niewielka smycz, która przypięta do obróżki lub szelek pieska uniemożliwi mu wyskoczenie z niej, a pozwoli na obserwowanie zmieniającego się otoczenia

Dbając o elegancki wygląd, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla pieska ("The Prince sleeps here"), istnieje jednak możliwość zmiany i stowrzenia posłania dla suczki z haftem "The Princess sleeps here". Informację o tym, na jaki wzór zdecydowaliście się Państwo prosimy podać w komentarzu do zamówienia.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi komfortową i bezpieczną podróż.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Nasza nowa torba dostępa jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszą torbę proponujemy szczeniakom oraz zwierzakom, które ważą nie więcej niż 1,5 kg natomiast większą doradzamy czworonogom o wadze do 4-5 kg. 

Zalety torby dla małego psa:

  • poręczna, wygodna i praktyczna
  • mogą z niej także korzystać koty
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • stworzy doskonały komplet z kocykiem
  • przyozdobiona eleganckim haftem
  • można z niej korzystać zarówno podczas podróżowania samochodem, jak i pieszo
  • łatwa do utrzymania w czystości
  • wyposażona w mini smyczkę

 

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi, są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Koc dla psa tygrysek
Cena od: 69.00 zł
Domek HSH malinowy
Cena od: 190.00 zł
Ponton dla psa czarny
Cena od: 220.00 zł