legowisko dla psa

Brązowa torba dla buldożka francuskiego

Kod produktu: INTO 0283
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
150.00 szt
Informacje

Wszystkie małe psy są bardzo wygodne. Coraz częściej zdarza się, że podczas spaceru odmawiają one dalszego podróżowania, zatrzymują się i domagają się noszenia na rękach. O ile nie będzie to nikomu przeszkadzać, gdy piesek waży 3 kg, a droga do domu jest krótka, o tyle jeśli nasz czworonog waży w granicach 5/6 kg to może być to uciążliwe. Co więc zrobić w takiej sytuacji? My proponujemy Wam zakup torby, do której wsadzić możecie swojego czworonoga, tak by mógł on w spokoju uciąc sobie w niej drzemkę, a Wy spokojnie wrócicie do domu. Dużą zaletą transportówki, jest fakt, iż zdecydowanie ułatwia ona przenoszenie pupila z miejsca na miejsce, a poza tym można z nim wówczas wejść także do sklepu, czy centrum handlowego. 

Widoczny na zdjęciach model uszyty został z lekko połyskującej tkaniny w kolorze czekoladowym. Po obu jej stronach wyhaftowany został brązową nitką motyw przedstawiający zabawną czaszkę ze skrzyżowanymi piszczelami. Kokardka oraz oczy czaszki przyozdobione zostały sporą ilością cyrkonii w naturalnym kolorze. Wnętrze torby obite zostało materiałem, dzięki czemu utrzymanie czystości jest zdecydowanie prostsze. W jej środku znajdziecie Państwo również niewielką poduszkę, kieszonkę, oraz mini smycz, która uniemożliwi Waszemu pupilowi wyskoczenie z torby. Torba dla buldożka posiada również specjalny otwór (obcięty jeden z rogów transportówki) przez który Wasz ciekawski piesek może obserwować co interesującego dzieje się wokół niego.

W razie zabrudzeń torbę z powodzeniem prać można w pralce, należy jednak pamiętać by temp. nie była wyższa niż 40 stopni, oraz by ustawić program na niskie wirowanie.

Zalety torby dla psa:

  • wygodna, poręczna i lekka
  • ozdobiona haftem
  • nadaje się do prania w pralce
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • wyposażona w mini smycz

 

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Sofa dla psa różowa
Cena od: 105.00 zł
Torba dla psa różowa
Cena od: 140.00 zł
Legowisko rozkładane malinowe
Cena od: 130.00 zł