legowisko dla psa

Beżowo-różowa torba transportowa dla małego psa

Kod produktu: INTO 0340
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
140.00 szt
150.00 szt
Informacje

Torba transportowa to jeden z tych dodatków, które w najbliższych sezonach będzie przeżywać odrodzenie, co znaczy, że coraz większe grono osób zdecyduje się w nią zainwestować. My, jako właściciele małych czworonogów, oraz liczący się w przemyśle psiej mody trensetterzy musimy stale obserwować zmieniające się tendecje nie tylko w psiej modzie, ale także w ludzkiej. Nasi projektanci doskonale zdają sobie sprawę z tego, iż w obecnych czasach istnieje ogromny deficyt na produkty, które mogłyby zastąpić niepraktyczne skippery, dlatego też nieustannie starają się powiększać asortyment naszej firmy o ekstrawagackie i praktyczne produkty. W dniu dzisiejszym chcielibyśmy zaprezentować Państwu jedną z naszych najnowszych toreb, która zdążyła podbić już serca kilku studentek, które co tydzień podróżują ze swoim psem, czy kotem z miejsca, w którym studiują, do swojej rodzinnej miejscowości. Ich zdaniem nie tylko niepowtarzalny design sprawia, że transporterek jest tak wyjątkowy, ale także szereg zabezpieczeń, oraz odpowiedni dobór materiałów i półproduktów, wpływających na komfort czworonoga.  

Widoczny na zdjęciach powyżej model torby powstał przy współpracy z trzema naszymi stałymi klientkami, które na co dzień zabierają swoje czworonożne pociechy nie tylko na spacer, ale również do centrum handlowego czy też wizytę u znajomych. Za konstrukcję i stelaż transportera posłużył nam gruby blok pianki poliuretanowej, która idealnie sprawdza się w natarciu z małym szczeniakiem. Jej główną zaletą jest fakt, iż posiada funkcję "Memory", co znaczy, że nawet po dłuższym okresie nieprawidłowego użytkowania ścianki boczne wracają do pierwotnego kształtu. Aby zadbać o walory estetyczne nasi styliści zdecydowali się na obicie ich wytrzymałym, ale jednocześnie miłym futerkiem w kolorze ecru, o strukturze małych wypustek. Górny rant ścianek bocznych, oraz wnętrze torby przyozdobione zostały tym samym materiałem, tylko w jasnoróżowym odcieniu, dzięki czemu całość niezwykle zyskuje na wyglądzie. Mocne i wytrzymałe pasy nośne nie tylko ułatwią utrzymać torbę, ale także utrzymają ciężar nawet do kilkunastu kilogramów. Dbając o elegancki wygląd, zdecydowaliśmy się na umieszczenie niewielkiego haftu na ściance bocznej. Na zdjęciach poniżej widzą Państwo wariant dla suczki ("The Princess sleeps here"), istnieje jednak możliwość zmiany i stowrzenia posłania dla pieska z haftem "The Prince sleeps here". Informację o tym, na jaki wzór zdecydowaliście się Państwo prosimy podać w komentarzu do zamówienia.

Torbę ponadto prać można w pralce (temp. 40 stopni Celcjusza z programem nastawionym na wirowanie w niskich obrotach).

Nasza nowa torba dostępa jest w sprzedaży w dwóch rozmiarach. Mniejszą torbę proponujemy szczeniakom oraz pieskom, które ważą nie więcej niż 1,5 kg natomiast większą doradzamy czworonogom o wadze do 4-5 kg. 

W naszej ofercie znajdziecie Państwo także kocyk, który wykonany został dokładnie z tych samych materiałów, co widoczna na zdjęciach powyżej torba. Decydując się na zakup takiego kompletu zagwarantujecie swojemu pupilowi komfortową i bezpieczną podróż.

Zalety torby dla psa: 

  • elegancka, praktyczna i bardzo wygodna
  • wykonana z najwyższej jakości materiałów
  • przyozdobiona oryginalnym haftem
  • doskonale izoluje psa od zimna i hałasu
  • ścianki boczne nie ugniatają się pod naciskiem ciała psa
  • posiada mini smyczkę, która przypięta do obroży psa uniemożliwi mu wyskoczenie ze środka

 

Uwaga!

Wszystkie wymiary są najbardziej wysuniętymi wymiarami zewnątrznymi , są one szacunkowe i mogą odbiegać do 2 cm!

Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Różowe legowisko dla kota
Cena od: 40.00 zł
Domek HSH malinowy
Cena od: 190.00 zł