legowisko dla psa

Schodki żyrafa

Kod produktu: INSC 0220
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Do nowości jakie kilka tygodni temu ujrzały światło dzienne zaliczyć należy bardzo ładne i niezwykle praktyczne schodki dla psa. Ich zadaniem jest ułatwienie psu przemieszczanie się pomiędzy poziomami naszego mieszkania. Nie jest Państwu pewnie obcy obraz psa, który w nocy płacze, bo chce dostać się do naszego łóżka, czy na fotel, kiedy w dzień czytamy książkę. Fakt, iż jesteśmy wybudzeni, lub oderwani od lektury może z czasem stać się irytujący, aby więc zapobiegać takim sytuacjom, proponujemy Państwu zakup schodków.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów produkt z pewnością posłuży Państwa psu przez bardzo długi okres. Schodki dla psa żyrafa charakteryzują się niepowtarzalnym wzornictwem oraz ciekawą kolorystyką. Stopnie produktu wykonane zostały z mocnej i zarazem bardzo delikatnej w dotyku tkaniny futerkowej - jej faktura do złudzenia przypomina barwy ochronne afrykańskiej żyrafy. Reszta ścianek uszyta przyozdobiona została jednolitym futerkiem koloru czarnego. Obie tkaniny (żyrafa oraz czarne futerko)  tworzą pewien rodzaj pokrowca który w razie zabrudzenia można szybko ściągnąć z konstrukcji i wyprać w pralce. 
Za konstrukcję nośną produktu posłużyła nam specjalna gąbka, która jest nie tylko bardzo lekka, ale również wytrzymuje spore naprężenia jakie występują podczas stąpania psa po schodkach. Dbając o walory estetyczne zdecydowaliśmy się na umieszczenie średniej wielkości logo naszej firmy na pierwszym schodku i przyozdobiliśmy go dużą ilością kulki silikonowej. 

Zalety schodków dla psa:

  • lekkie i sprężyste
  • ładne i bardzo oryginalne
  • pasują do większości mebli
  • pokrowiec nadaje się do prania w pralce
  • spód uszyty z antypoślizgowego materiału

Wymiary schodów:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz:
Polecamy Również
Ponton z kodury brązowy
Cena od: 220.00 zł
Legowisko różyczka czerwona
Cena od: 125.00 zł
Sofa dla psa ecru
Cena od: 140.00 zł