legowisko dla psa

Czarne schodki z eko skóry dla psa lub kota

Kod produktu: INSC 0382
Rozmiar
szr.wys.dł
CenaIlość
220.00 szt
Informacje

Jeśli jesteście Państwo w posiadaniu czworonoga, który posiada schorzenia kostno-stawowe, bądź takiego, któremu ze względu na swój wiek jest szczególnie ciężko dostać się na wyżej położone przestrzenie to jesteście pod dobrym adresem internetowym. Widoczne na zdjęciach powyżej schodki to produkt, który ułatwi codzienne funkcjonowanie Waszym czworonogom i sprawi, że już nigdy nie będziecie musieli podnosić swojego pupila i kłaść go na kanapę, czy do łóżka. Nasze czarne schodki zostały zaprojektowane w taki sposób, aby pasować do większości mebli na których wypoczywać może zarówno pies, jak i kot, dlatego też zwierzęciu będzie jeszcze łatwiej będzie dostać się do swojego ulubionego miejsca. Produkt ten jest ponadto lekki i poręczny, dlatego też można go łatwo przenosić i dopasowywać do innych mebli, które znajdują się w naszym domu.

Czarne schodki z eko skóry dla psa lub kota

Widoczne na zdjęciach powyżej schodki dla psa lub kota to klasa sama w sobie, która doskonale ozdobi modnie urządzone przestrzenie. Odpowiednia dbałość o szczegóły oraz dobry wybór materiałów i półproduktów umożliwiły nam zaprojektowaanie innowacyjnych schodków, których zadaniem jest ułatwienie przemieszczania się. Profil schodków wykonany został z utwardzonej pianki poliuretanowej dzięki czemu są one bardzo lekkie a także nie odkształcają się pod naporem ciała pupila. Zastosowanie pianki w schodkach jest bardzo praktyczne nie tylko z punktu samego ich użytkowania ale również bezpieczeństwa nie tylko psa ale i nas samych. Na stelaż z pianki poliuretanowej został nałożony pokrowiec, który uszyty został z grubej i wytrzymałej, czarnej eko skóry. Spód pokrowca (powierzchnia mająca styczność z podłożem) odszyty został antypoślizgowym materiałem dzięki czemu schodki dla psa nie ślizgają się po gładkiej powierzchni (płytki, panele).  Oczywiście jak na produkt najwyższej jakości przystało nasze schodki są bardzo łatwe w utrzymaniu czystości a to za sprawą pokrowca, który można w każdej chwili ściągnąć.

Gładka powierzchnia eko skóry jest bardzo łatwa w utrzymaniu czystości bowiem w razie zabrudzenia wystarczy czysta szmatka nawilżona w płynie by pozbyć się wszystkich zabrudzeń. 

Zalety czarnych schodków z eko skóry:

  • wykonane z wysokiej jakości materiału oraz półproduktów
  • pomagają zwierzęciu dostać się do wyżej położonych przestrzeni
  • bezpieczne i komfortowe
  • łatwe do utrzymania w czystości
  • można z nich korzystać zarówno w domu, jak i na zewnątrz
  • posiadają zdejmowany pokrowiec

Wymiary schodów dla psa:

  • szerokość 42 cm
  • wysokość 42 cm
  • głębokość 56 cm
Opinie
OPINIE NA TEMAT PRODUKTU (0/5) Dodaj komentarz: